Presunúť na hlavný obsah

Najodvážnejšie Slovenky, ktorým ide karta: Štýlová Soňa Skoncová, neprehliadnuteľná Romana Škamlová

Slovenské celebrity

Predstavujeme vám Slovenky, ktoré presne vedia, čo im pristane. Inšpirujte sa ich letnými outfitmi, ktoré zvýraznia ženskosť.

Romana Škamlová

Podnikateľka Romana Škamlová stavila na etno vzory v podobe ľahučkých šiat, ktoré doplnila klobúkom, slnečnými okuliarmi a pásikom. Blondínka vie, ako kombinovať farby a zachovať si pritom ženský štýl.

Inšpirujte sa: Najkrajšie outfity Romany Škamlovej: Táto sexi blondínka presne pozná, v čom má svoje prednosti

Eva Rezešová-Džodlová

Bývalá misska a majiteľka sushi reštaurácie Eva Rezešová-Džodlová sleduje najnovšie trendy a aplikuje ich vo svojom šatníku. Čierne kvetované šaty spolu s gladiátorkami nikdy neomrzia a na žene vyzerajú vždy veľmi pôsobivo.

Soňa Skoncová

Pre moderátorku a modelku Soňu Skoncovú je móda hrou. Často predvádza nekombinovateľné kombinácie a táto je jednou z nich. Vždy vysmiata tmavovláska si môže dať na seba čokoľvek a vždy vyzerá skvelo.

Nenechajte si ujsť: Sexi Soňa Skoncová má naozaj dokonalú postavu: Pozrite sa, v akých originálnych outfitoch najradšej cvičí

Alexandra Orviská

Moderátorka Alexandra Orviská podľahla kvetinovému županu. Tento kúsok je kľúčovým trendom leta a na krásne opálenej pokožke a postave, akou disponuje táto známa tvár, vyzerá tip top. 

Natália Selveková

Majiteľka estetickej kliniky Natália Selveková si na svoj vzhľad potrpí a inak ako dokonale upravenú ju nevidíme. V týchto kobaltovo modrých letných šatách jej to veľmi pristane. Boho štýl dokáže byť veľmi elegantný a jej outfit rozhodne stojí za inšpiráciu.

Alena Pallová

Lekárka Alena Pallová je pre mnohé ženy vzorom v obliekaní. Vďaka skvelej postave, na ktorej tvrdo pracuje, si môže dopriať takéto krátke šatičky. Veľmi ženské, sexi a v kombinácii so šatkou v podobe turbana aj nesmierne štýlové.

Kto vás svojím outfitom inšpiroval najviac?

spolu hlasovalo 489 ľudí

- Najčítanejšie -

Diskusia k článku

comments powered by Disqus