Presunúť na hlavný obsah

Elegantné letné stylingy vhodné na záhradnú párty: Takto budete pôsobiť ako dáma

Móda

Aj v našom regióne sa čoraz viac usporiadúvajú letné záhradné párty. Popíjať kvalitné šampanské pod holým nebom v príjemnej spoločnosti si vyžaduje aj poctivý výber outfitu.

Tešíme sa z toho, že záhradné párty sa u nás vyskytujú čoraz viac. V obklopení zelene sa nekonajú už len svadobné hostiny, ale aj rôzne večierky. Letná záhradná párty sa spája s eleganciou a so spoločenským bontónom prevzatým z konského pola. Stylingy, ktoré sme si pre vás pripravili sú takisto inšpirované polom. 

Kvety vás rozžiaria a hra s farbami dovolená

Letná párty vo vyššej spoločnosti vyžaduje o niečo striktnejšiu etiketu. Dámy by nemali mať dĺžku šiat kratšiu ako po kolená. Neoplatí sa provokovať ani hlbokými výstrihami, tu nepochodíte. Nosia sa síce veľmi ženské strihy a potlač či farby sú podriadené aktuálnym trendom.

Neprehliadnite: Najštýlovejšie festivalové outfity, v ktorých zažiarite: Ktorý z nich zvolíte na svoj letný žúr?

Kvetinovými potlačami nič nepokazíte, práve naopak. Tieto motívy budú dominantným trendom jesene. Jemné púdrové odtiene v podobe ružovej či broskyňovej striedajú chladné odtiene v podobe tmavších odtieňov. Na letnú párty sa hodia tiež šaty s bodkami. Čiernobiela kombinácia je stávkou na istotu a bodky sa takisto prenesú aj do jesenných kolekcií.

Inšpirujte sa naším výberom z aktuálnych kolekcií a vyberte si niečo, čo váš šatník oživí


 

Doplnok, ktorý sa vám môže hodiť: Prútený košík v podobe kabelky: Letné stylingy, ktoré vám ukážu, ako ho zakomponovať

- Najčítanejšie -

Diskusia k článku

comments powered by Disqus