Presunúť na hlavný obsah

Schudnutá Barbora Franeková: Z dovolenky na kliniku krásy. Poznáme dôvod!

Slovenské celebrity

Tohtoročnú letnú dovolenku má za sebou aj Miss Slovensko 2009, Barbora Franeková. Avšak, neodnáša si z nej iba opálenie a pekné spomienky.

Hoci kráska tvrdí, že sa po niekoľkých dňoch strávených pri mori vždy cíti ako znovuzrodená, jej pokožka, naopak, trpí. „Po celých dňoch strávených na slnku potrebujem pleť ihneď po návrate domov hydratovať a vyživiť. Ako vždy som sa preto obrátila na moju dobrú kamarátku a zároveň majiteľku Inštitútu estetickej medicíny v Pezinku, MUDr. Alenku Pallovú. Tá mi odporučila ošetrenie AquaClean. Procedúra je údajne presne tou, ktorú moja oslabená pokožka potrebuje. IEM vnímam už dlhodobo ako oázu pokoja a miesto, kde si vďaka úžasnej atmosfére, nádhernému prostrediu a tímu profesionálov, výborne oddýchnem,“ priznáva viac na margo podovolenkovej starostlivosti o zovňajšok charizmatická brunetka.

Hydratácia na prvom mieste

Prístroj AquaLuxe je tou najlepšou voľbou pre zabezpečenie hĺbkovej hydratácie, regenerácie a ochrany textúry pokožky pred nepriaznivými vonkajšími vplyvmi. Ošetrenie AquaClean si vás okamžite získa svojou komplexnosťou, rýchlosťou prevedenia a samozrejme aj ďalšími účinkami – redukuje póry a jazvy, pomôže so zvýšenou mazotvorbou, jemnými vráskami a zabezpečí farebnú jednotnosť pleti.

„S Barborkou sa poznáme už dlho, je to jeden z najmilších a najsrdečnejších ľudí, akých poznám. Vždy sa teším, keď ju vidím a som rada, že mi dôveruje nielen ako kamarátke, ale aj ako dermatologičke. Barbora je prirodzene krásna a potrebuje iba základnú starostlivosť o pleť. Po letnej dovolenke, počas ktorej dostáva ľudská pokožka zabrať, je to predovšetkým hydratácia pokožky. Preto padla voľba na ošetrenie AquaClean,“ vysvetľuje svoje odporúčanie uznávaná dermatologička.

Tajomstvo dokonalých kriviek

Kúra AquaClean ale nie je jedinou procedúrou, ktorú krásna brunetka v priestoroch skrášľovacieho inštitútu zvykne absolvovať. Aj za jej dokonalou figúrou sa ukrývajú pravidelné návštevy estetickej kliniky a prístroj LPG. Ten je tým pravým prostriedkom na rozprúdenie lymfy a vypnutie pokožky. „V kombinácii so zdravou stravou a pravidelným pohybom, cvičím 5x do týždňa, pričom k nemu pridávam aj ranný beh niekoľkokrát do týždňa, ide o zaručenú cestu, ako sa dostať do formy a byť fit,“ prezrádza niekdajšia najkrajšia žena Slovenska, ktorá azda nikdy nevyzerala lepšie.

- reklamná správa -

- Najčítanejšie -