Letné stylingy Dominiky Cibulkovej: Slovenská tenistka podľahla módnemu trendu s názvom crop top

Úspešná slovenská tenistka Dominika Cibulková je známa svojou vášňou pre módu. Z najnovších módnych trendov si obľúbila najmä top s odhaleným bruchom, ktorý s radosťou nosí k rôznym outfitom.

Zdroj: Instagram.com/domicibulkova

Ak sledujete Dominikinu sociálnu sieť, zaručene ste si všimli jej vycibrený vkus a sklony k módnym trendom. Naša najúspešnejšia slovenská tenistka je, dá sa povedať, módnou ikonou, ktorá nám každú sezónu prinesie niečo nové. Tentokrát sme si u nej všimli trend, ktorý si obľúbila najviac. Inšpirujte sa známou kráskou a kombinujte tento moderný kúsok v rôznych štýloch.

Prečítajte si aj: Slovenské krásky a ich sexi fotografie z dovoleniek: Kristína Činčurová či Soňa Skoncová ohúrili dokonalými zábermi

Romantická biela

Biely top s odhaleným bruchom môžete zladiť s džínsovými šortkami a dlhým čipkovaným plášťom, ktorý vám vytvorí dokonalý romantický look. Ideálny outfit na horúce letné dni, či festivalovú sezónu je výnimočný svojou jednoduchosťou a originalitou.

Sexi čierna

Čierny outfit tvorený zo zaujímavého crop topu a širokých nohavíc je spojením elegancie a vznešenosti. Tento model zvoľte na drink s priateľmi či neformálny večierok, na ktorom chcete zažiariť. Dominika je dokonalým príkladom, ako nato!

Štýlová aj na pláži

Módny trend, ktorý odhalí vaše opálené brucho môžete využiť aj pri plážovom oblečení či bikinách. Vyberte si model plaviek s netradičným strihom a zaujmite svoje okolie. Inšpirovať sa pritom môžete známou módnou ikonou, ktorá nás ohúrila výberom outfitu.

Elegantná a vkusná

Aj pri významnej udalosti s elegantným dresscodom môžete prejaviť svoju vášeň k móde a odlíšiť sa od ostatných. Dominika stavila na svoj obľúbený kúsok oblečenia, ktorý takto rafinovane zakomponovala do vkusného looku.

Inšpirujte sa: 10 dôvodov, prečo milujeme štýl Dominiky Cibulkovej: Slovenská tenistka nás očarila svojím vycibreným vkusom!

Originálna a jedinečná

Ikonický vzorovaný outfit, ktorý zaujme na prvý pohľad sa nám páči najmä vďaka originálnemu strihu. Model tvorený z krátkeho crop topu a úzkej sukne je zaručene jedinečným kúskom v Dominikinom šatníku. Veľmi pôsobivé!

Foto:
Instagram.com/domicibulkova
Zdroj:
MB

Súvisiace články

Diskusia k článku

comments powered by Disqus

Najčítanejšie články

Staň sa fanúšikom

Starostlivosť o seba