Presunúť na hlavný obsah

Známy spevák priznal návštevy estetickej kliniky. Čo ho sem dohnalo?

Krása

Spevák Tomi Popovič, ktorému sa podarilo preraziť aj v zahraničí a na konte má viacero úspešných spoluprác, patrí k najvyťaženejším slovenským hudobníkom. Napriek množstvu povinností ale nezabúda ani na seba a o svoje zdravie sa príkladne stará.

Nielen zdravá strava, pravidelný pohyb a dostatok času vyhradeného na obľúbené aktivity hrajú v živote Tomiho Popoviča prím. Ako človek, ktorý prežil niekoľko rokov za veľkou mlákou a cestovaním trávi veľkú časť roka už vie, že striedanie časových pásiem, dlhodobý stres i deficit spánku by sa na ňom mohli podpísať viac, než by si prial. Aj to bol dôvod, prečo sa rozhodol pridať k mužom vyhľadávajúcich oddych na klinikách krásy. Najradšej navštevuje Inštitút estetickej medicíny v Pezinku, kde si vďaka relaxačným procedúram zakaždým dobije baterky a ešte aj urobí niečo pre svoje zdravie.

Kvôli časovej zaneprázdnenosti a množstve pracovných povinností oceňuje ambulantné vykonanie ponúkaných zákrokov, ako i rýchlosť ich prevedenia (väčšina z nich nepresahuje jednu hodinu) a žiadnu, respektíve minimálnu dobu potrebnú na rekonvalescenciu. Ako tvrdí, aj muži si tento druh starostlivosti zaslúžia, veď cítiť sa mladistvo a fit chcú predsa rovnako.

Tieto slová potvrdzuje aj samotná majiteľka IEM, MUDr. Alena Pallová: „V dnešnej dobe už naozaj neplatí, že relax a starostlivosť, či už o pleť alebo telo, je čisto ženskou parketou. Percento mužov, ktorým ich vzhľad nie je ľahostajný sa každým rokom zvyšuje. V Inštitúte estetickej medicíny im patrí už 30% a každoročne sa ich počet zvyšuje.“

- reklamná správa -

- Najčítanejšie -