Presunúť na hlavný obsah

Módna ikona 90. rokov bez make-upu! Takto vyzerá prirodzená krása modelky Cindy Crawford

Zahraničné celebrity

Modelka, ktorá minulý rok oslávila 50 rokov, sa môže pochváliť naturálnou krásou. Pozrite sa, akú fotografiu zverejnila na sociálnej sieti.

Milujeme prirodzene krásne ženy, ktoré na svoju krásu nepotrebujú umelé prostriedky. Jednou z takých žien je aj módna ikona 90. rokov Cindy Crawford, ktorá sa aj vo svojom vyššom veku nebála ukázať pravú tvár bez make-upu.

Prečítajte si aj: Toto, že je modelka pred 50-tkou? Poznáme tajomstvo mladosti, pre ktoré sa nehanbí vystaviť na obdiv tvár, ale i pozadie

Inšpiratívna žena

Modelka Cindy Crawford ovplyvnila nielen modelingový svet, ale aj obyčajné ženy, ktoré si v nej našli svoj obrovský vzor. Obdivuhodná kráska sa aj vo svojich 50 rokoch môže pochváliť naozaj nestarnúcou krásou a charizmou, ktorú zo seba vyžaruje. Na významných udalostiach ju vždy môžeme zastihnúť dokonale upravenú, no nikdy na sebe nemá príliš veľa make-upu či vyzývavé oblečenie, začo ju naozaj uznávame.

Naturálna „selfie“

Aj modelka Cindy Crawford je aktívnou používateľkou sociálnych sietí a svojich fanúšikov pravidelne zásobuje súkromnými zábermi. Nedávno sa pochválila fotografiou, kde je bez akýchkoľvek skrášľovacích produktov a výsledok vás príjemne prekvapí! Dokonalá pleť, rozžiarený výraz tváre a takmer žiadne vrásky. Tomuto sa povie prirodzená krása.

Predstavuje naturálnu ženskosť

Jedna z najznámejších modeliek sveta nepatrila nikdy k typom žien, ktoré by potrebovali na sebe niečo upravovať. Cindy je zástankyňou maximálnej naturálnosti, o čom svedčia a jej fotografie. V spoločnosti ju vždy môžete vidieť v nenápadnom líčení, ktoré jej pristane najviac. Maskara na oči a jemný lesk na pery jej stačia k tomu, aby zaujala pozornosť okolia. V tom sa skrýva jej umenie krásy a my sa len môžeme inšpirovať.

Mohlo by vás zaujímať: Najlepšie platené topmodelky súčasnosti s make-upom a bez neho: Ktorá sa vám páči aj prirodzená najviac?

- Najčítanejšie -