Úžasná správa: Topmodelka Linda Vojtová predsedníčkou poroty Schwarzkopf Elite Model Look 2017

Česká topmodelka Linda Vojtová tento rok zasadne do porotcovského kresla na finále prestížnej modelingovej súťaže Schwarzkopf Elite Model Look 2017. My už sa tohto galavečera nevieme dočkať a za finalistov budete môcť hlasovať už čoskoro!

Zdroj: archív Elite Bratislava

Linda Vojtová je bezpochyby jednou z najkrajších a najcharizmatickejších českých topmodeliek. Žije v New Yorku a do Prahy lieta veľmi rada, kde sa spolu so svojou maminou Taťánou a rodinou stará o zachovanie diela svojho starého otca Vadima Petrova, ktorý nedávno v Španielskej sále Pražského hradu dostal vyznamenanie za celoživotné dielo.

Prečítajte si: Spoznali sme finalistov a finalistky súťaže Schwarzkopf Elite Model Look 2017: Pozrite, ako vyzerajú na fotení bez retuše!

Ako sa nám podarilo exkluzívne zistiť, do tejto sály budú smerovať taktiež kroky krásnej Lindy, stane sa totiž predsedníčkou poroty špičkovej modelingovej súťaže Schwarzkopf Elite Model Look 2017 pre Českú a Slovenskú republiku.

Sama Linda svoju kariéru začala práve celosvetovým víťazstvom v tejto súťaži ako prvá Češka. Porotcovské žezlo tak prevezme po Tereze Maxovej, Daniele Peštovej, Jiřím Bartoškovi či Adele Banášovej.

Neprehliadnite: Ako trávi svoj deň česká topmodelka Linda Vojtová? Kráska si žije v New Yorku svoj americký sen

„Víťazstvo na svetovom finále súťaže Elite Model Look v roku 2000 zásadne zmenilo vývoj mojej kariéry a výrazne mi pomohlo dostať sa vo svete módy na vrchol. Som potešená, že dnes môžem zaujať pozíciu predsedníčky poroty EML a tým podporiť novú a talentovanú generáciu mladých tvárí z našich krajín," prezradila topmodelka Linda Vojtová. 

My sa už tešíme na tohtoročné finále a už čoskoro budete môcť hlasovať za finalistov Schwarzkopf Elite Model Look 2017 za SR a ČR.

Foto:
archív Elite Bratislava
Zdroj:
fem

Diskusia k článku

comments powered by Disqus

Najčítanejšie články

Staň sa fanúšikom

Starostlivosť o seba