Presunúť na hlavný obsah

Krásna Jasmína Alagič: Problémy s pleťou sú definitívne preč!

Krása

Aj navonok bezchybné, a vždy dokonale upravené ženy, môžu trpieť menšími či väčšími estetickými problémami. Výnimkou nie je ani moderátorka Jasmína Alagič, ktorú ťažkosti s pleťou trápili niekoľko rokov a priviedli ju až do ambulancie známej dermatologičky.

Exotická kráska sa pravidelne objavuje v spoločnosti, vďaka práci moderátorky Fashion TV sa naučila upraviť doslova za pár minút. Kvôli problémom s pleťou ale Jasmína dlhšiu dobu trpela a hoci vyskúšala množstvo kvalitných prípravkov, ich efekt bol zväčša iba minimálny. „Problematická pleť narúšala môj pracovný i súkromný život, necítila som sa vo svojej koži a to sa odrážalo aj na mojej duševnej (ne)pohode. Rozhodla som sa preto požiadať o pomoc moju kamarátku a majiteľku Inštitútu estetickej medicíny v Pezinku, MUDr. Alenu Pallovú. Odporučila mi Skin Care program, ktorému predchádzala detailná diagnostika krvného obrazu pre stanovenie optimálnej dĺžky antiaknóznej liečby, v mojom prípade šesť mesiacov.“ Ide o pravidelné užívanie derivátu vitamínu A, nazývaného systémový izotretinoin. Podpornou terapiou pri tomto type kožných problémov je aj liečba ozónom a LED modrým svetlom, ktoré spolu podčiarknu finálny výsledok kúry.

Zázračná ozonizácia

Na tajomstvo tzv. ozonizácie sme sa opýtali priamo doktorky Pallovej. „Ošetrenie sa vykonáva prostredníctvom špeciálneho prístroja, v ktorom sa nachádza ionizovaný plyn a vysokofrekvenčný prúd. Ich kombinácia sa podieľa na celej plejáde pozitívnych účinkov na pleť. Po kontakte prístroja s pokožkou môžete v sklenenej trubici (tá je umiestnená na konci prístroja) vidieť malé iskričky -  prítomný vzduch sa postupne mení na ozón, nastáva okamžité prekrvenie pokožky, jej prečistenie a stiahnutie pórov. Modré svetlo je známe pre svoje antibakteriálne pôsobenie na pokožku, redukciu kožného mazu a pozitívny vplyv pri liečbe akné,“ ozrejmila nám aj samotný priebeh procedúry uznávaná dermatologička.

Výsledky vidí už teraz

Jasmíne do konca liečby ostávajú dva mesiace, no už teraz cíti a hlavne vidí rozdiel. „Až sa na seba hnevám, že som o pomoc nepožiadala skôr,“ dodáva s úsmevom na záver charizmatická brunetka.

- reklamná správa -

- Najčítanejšie -