Presunúť na hlavný obsah

Ak patríte medzi nižšie ženy, týchto 7 kúskov vám nesmie chýbať v šatníku: Budete vyzerať sebavedomejšie!

Móda

Ani to, že nie ste príliš vysoká nemusí byť pre vás nevýhoda. Dôležité je vybrať si tie správne kúsky oblečenia, skombinovať ich a hrdo ich na sebe nosiť.

Nízka postava žien je pre niektorých mužov skutočne sexi. Hovorí sa, že dobrého býva málo a zrejme to tým pádom platí aj v tomto prípade. Inšpirujte sa nasledujúcimi kúskami a osviežte svoj starý šatník.

Prečítajte si: Červená farba ako výrazný prvok celého outfitu: Ako ju zakomponovať, aby nepôsobila prvoplánovo?

Vysoké lodičky

Vysoké lodičky by nemali chýbať žiadnej žene a špeciálne vám. Pokiaľ zvolíte béžovú farbu, nohy prirodzene predĺžite ešte viac a budete vyzerať vyššie a to vám zdvihne sebavedomie. Nebojte sa však siahnuť aj po iných farbách. Dajte si záležať na tom, aby to boli lodičky a nie kotníkové topánky na vysokom opätku, ktoré vám len zbytočne skrátia nohy.

 

A post shared by Lorna (@lornaluxe) on

Sukňa a nohavice, či šaty s vysokým pásom

Tieto tri kusy oblečenia vám prirodzene predĺžia nohy, postavu a budete pôsobiť vyššia. Okrem toho vám takýto kúsok dokáže skvele vytvoriť ženskú postavu a poprípade zakryť väčšie bruško.

 

A post shared by Lorna (@lornaluxe) on

Košeľa s vyhrnutými rukávmi

Aj taký malý detail na košeli, akým sú rukávy vám môže pomôcť. Celkový dojem z outfitu prirodzene oživíte a nenápadne tým upriamite pozornosť okolia na vrchnú časť tela. 

 

A post shared by Realfashionist(@realfashionist) on

Obtiahnuté tričká, nohavice, sukne, či šaty

Vďaka obtiahnutému oblečeniu nebudete pôsobiť len štíhlejšie, ženskejšie, ale aj vyššie. Vy by ste sa mali vyhýbať veľkým a voľným kusom oblečenia, lebo tie vašu postavu zmenšujú a vizuálne vám pridajú kilá naviac.

 

A post shared by Realfashionist(@realfashionist) on

Tričká, či nohavice s vertikálnymi pásikmi

Pomocou tohto malého triku si opticky predĺžite postavu. Najideálnejšou voľbou sú čiernobiele kúsky, ktoré vyzerajú okrem toho aj štýlovo a popularitu nestratia ani po rokoch.

 

A post shared by Realfashionist(@realfashionist) on

Top s výstrihom do V

Spravíte dobre, ak si zvolíte práve výstrih do V, ktorý vašu vrchnú časť tela pekne predĺži. Len to neprežeňte s veľkosťou výstrihu, aby ste nepôsobili vulgárne.

 

A post shared by Lorna (@lornaluxe) on

Inšpirujte sa: Späť v čase s princeznou Dianou: Módna ikona a jej najlepšie looky, ktorými nás inšpiruje dodnes!

Dlhý kabát

Do dobrého a kvalitného kabáta sa oplatí investovať. Vám tento kúsok zvlášť pristane a dodá vám potrebný šmrnc, dĺžku a ak zvolíte správnu farbu, môžete tým celý outfit skvele oživiť.

- Najčítanejšie -