Presunúť na hlavný obsah

Ako získať späť bronzovú pokožku? S touto procedúrou budete pôsobiť ako po dovolenke

Krása

Ešte ani poriadne leto neskončilo a naša pokožka už stratila na bronzovom nádychu. Nemusíte však zúfať, pokiaľ sa chystáte na výnimočnú príležitosť, prezradíme vám riešenie.

Pokožka s mierne bronzovým nádychom vytvára krajší dojem ako vyblednutá koža. Je preto pochopiteľné, že ženy počas chladnejších dní vyhľadávajú rôzne alternatívy „opálenia sa“. Solárium nie je práve zdraviu najprospešnejšie a preto sme hľadali prírodnejšiu cestu. Nástrek z cukrovej trstiny je preto jednou z možností, ako svojmu telu a pokožke na pár dní ponechať prirodzené bronzové opálenie a lesk.

Prečítajte si: Účinné krémy na krk a dekolt, ktoré vás zbavia vrások a jamiek: Verte, že po lete to vaša pokožka ocení

 

Samoopaľovací nástrek Speed Bronzer

Ak uprednostňujete opálenú pokožku bez UV-žiarenia, samoopaľovací nástrek SPEED BRONZER je pre vás ideálne riešenie. Rozprašovaná farba je akoby magnetom priťahovaná priamo na pokožku a hneď sa vstrebáva. Nestrácajte čas v soláriách, keď môžete získať krásne opálenú pokožku ihneď a zažiariť tak na plese, svadbe alebo firemnej párty. Opýtali sme sa priamo v salóne krásy Xoxo Body & Mind na pár základných informácií odborníčky Veroniky Haraslínovej.

 

Na akom princípe je tento nástrek postavený?

Nástrek je prírodný výťažok z cukrovej trstiny. Rýchla a rovnomerná aplikácia na celé telo  pomocou trysky. Vďaka cukrovej trstine, ktorá má farbiace schopnosti sa vpije do pokožky a vydrží 7-10 dní. Je vhodný pre všetky typy pokožky.

Neprehiadnite: Hairstylistka a odborníčka vo vlasovej starostlivosti vám prezradí výhody pri farbení vlasov s organickými farbami

Ako dlho vydrží bronzové opálenie? 

Pred aplikáciou odporúčame si spraviť celotelový peeling a taktiež je najvhodnejšia aplikácia na večer, keďže po nástreku nie je vhodné sa umývať ani robiť fyzické aktivity.

- Najčítanejšie -

Diskusia k článku

comments powered by Disqus