Presunúť na hlavný obsah

Ženy z neho šalejú, no on je verný len jednej: Módny návrhár Philipp Plein si s priateľkou užíva luxusný život!

Zahraničné celebrity

Nemecký módny návrhár Philipp Plein je vo svete známy najmä vďaka kontroverznej módnej značke, ktorú milujú aj známe celebrity. Charizmatický návrhár oplýva okrem iného aj nezameniteľnou príťažlivosťou a ženy sa okolo neho točia jedna radosť.

Philip však ostáva verný svojej partnerke, ktorá taktiež nie je na zahodenie. Skrátka výstavný pár, ktorý svojou krásou oslňuje všade kam príde. Známy návrhár si vďaka veľkým úspechom v módnom biznise užíva život v luxuse a na sociálnu sieť pridáva závideniahodné fotografie. Pozrite sa, aký životný štýl si žije jeden z najznámejších svetových návrhárov a jeho sexi priateľka.

Mohlo by vás zaujímať: David Beckham opäť dokázal, že je v móde ako doma: Týmto outfitom by sa mali inšpirovať všetci muži!

Sláva a úspech

Jeho móda sa stala za posledných pár rokov jednou z najvyhľadávanejších módnych značiek a medzi jej nositeľmi sú najmä známe celebrity, ktoré preferujú luxus a extravaganciu. Ambiciózny návrhár sa dennodenne pohybuje medzi krásnymi modelkami a známymi osobnosťami, no jeho srdce patrí len jedinej žene. Reč je o tmavovlasej sexbombe Andreaa Sasu. Takto im to spolu pristane!

Luxusný životný štýl

Ich životný štýl sa točí najmä okolo luxusu a cestovania, čo je možné vidieť aj na jeho sociálnej sieti. Philip Plein patrí k mužom, ktorý si svoje zarobené peniaze patrične užívajú a jeho instagramové príspevky sú plné drahých áut, súkromných letov, drahých dovoleniek a užívania si života. Zdá sa, že tento nemecký módny návrhár sa nemá načo sťažovať a to isté by sa dalo povedať aj o jeho partnerke.

Okolo sveta

Aj keď sa ich oficiálny domov nachádza momentálne v New Yorku, ich pracovné či súkromné cesty smerujú po celom svete. Medzi ich najčastejšie destinácie patria európske módne metropoly, akými sú Paríž, Miláno či Barcelona, kde cestujú najmä kvôli pracovným záležitostiam. Či už sú to známe fashion weeky alebo jeho vlastné módne butiky, ktoré má takmer po celom svete.

Romantické zoznámenie

Vyzývavá partnerka Philippa Pleina je naozaj šťastnou ženou. Nielenže má za partnera charizmatického módneho návrhára, ale jej luxusný život by jej mohla závidieť nejedna modelka. Samotná Andreaa pracovala v minulosti v modelingovej sfére a pri tejto práci sa zoznámila aj so súčasným partnerom. Na jednom z fotení sa zoznámila so známym návrhárom, s ktorým sa neskôr stretli na večeri. Vzájomná príťažlivosť bola natoľko silná, že dvojica je spolu až dodnes. Príbeh ako z romantického filmu, čo poviete?

Inšpirujte sa: Sexi herečka a mama 3 detí má aj po 40-tke dokonalé telo: Táto potravina jej pomáha na postavu, vlasy aj pleť

Život plný slávy

Cestovanie po celom svete pre nich nie je žiaden problém a svoj odvoz si vyberajú naozaj starostlivo. Cesta súkromným lietadlom, prvá trieda alebo drahé autá? Pre Philippa Pleina a jeho sexi polovičku to predsa nie je žiaden problém.  Tak čo, viete si predstaviť tento život plný luxusu a slávy?

- Najčítanejšie -

Diskusia k článku

comments powered by Disqus