Presunúť na hlavný obsah

Vlastnosti, ktoré robia Leonarda DiCapria neodolateľným: Nečudujme sa, že ženy na neho stále čakajú v rade

Zahraničné celebrity

Milostný zoznam priateliek slávneho herca, ktorého doposiaľ ani jedna nedonútila vstať si pred oltár, je naozaj veľmi dlhý. Možno sa niektoré divíme, ale ruku na srdce, ani veľmi nie. Povedať by sme si dali možno všetky. Prečo je teda tento miláčik žien taký neodolateľný?

Pretože sme všetky videli Titanic či Veľkého Gatsbyho

... a všetky si dobre pamätáme, ako sme plakali pri scéne, ako ho musela Rose pustiť na dno oceána, alebo ako ho zastrelili a on zomrel len preto, že miloval tak veľmi jednu ženu. Jednoducho sme ho od jeho mladých čias po dnešné vnímali ako romantického hrdinu, a hoci vieme, že ide len o herecké role, bol taký presvedčivý, že si nahovárame, že je taký romantik aj v skutočnosti. Hoci mnohé zvesti hovoria o inom... Takže áno, jeho profesia herca, ale v prvom rade výber rolí je to, čo ho robí neodolateľným. 

Mohlo by vás zaujímať: Foto-hádanka: Kto sa skrýva na tejto fotografii? Malá nápoveda, nie je to žiadny herec ako si myslíte

Pre jeho charizmu

Hoci Leo už dávno nie je ten mladík s peknou tváričkou, ale už trocha pribratý štyridsiatnik s bradou, stále má v očiach a úsmeve tú charizmu ako za mlada. Pre jeho pohľad a jeho úsmev by sme sa roztopili, ak by ten pohľad alebo úsmev bol venovaný práve nám. Jeho taliansko-nemecko-ruské korene v tom zaiste zohrali nemalú rolu. Tie pravdepodobne učarovali aj jeho poslednej aktuálnej partnerke, modelke dánskeho pôvodu, Nine Agdal. 

Pretože zachraňuje svet 

Počas rokov sa z neho stal veľký ekológ a filantrop a osobne sa zúčastňuje rôznych aj nebezpečných výprav, aby lepšie pochopil situáciu vo svete, a aby dokázal pomôcť našej planéte. Na tieto aktivity míňa v súčasnosti svoje nemalé finančné prostriedky a buďme úprimné, čo je viac sexi, ako chlap, ktorý zachraňuje planétu?

Ćítajte tiež: Nový úlovok sŕdc Leonarda DiCapria: Táto žena je stelesnením mužských snov

Pretože sa dokáže pre vec nielen nadchnúť, ale ju aj dotiahnuť do konca 

Či je to jeho profesia herca alebo spomínané aktivity na pomoc planéte, ak sa tento chlap do niečoho pustí, tak to len tak nenechá a dotiahne do úspešného konca. Jeho oddanosť a zapálenie pre vec  ho v našich očiach robí príťažlivým. 

Pretože pôsobí, akoby všetko robil nenútene

Hoci tak veľa robí pre svet, hoci sa tak dlho snažil aj o Oscara, všetko čo vždy robil a robí, pôsobí nenútene, ležérne. Hoci by mnohé mohli oponovať, že je to arogancia, my tvrdíme, že  tento muž jednoducho vie byť trpezlivý, vie, že na všetko dobré za vždy dlho čaká, a že sa oplatí čakať. 

Neprehliadnite: Do zoznamu DiCapriových mileniek pribudlo nové meno: Ktoré z jeho vzťahov patria medzi tie najdlhšie?

Pretože má hlavu

Múdrosť je niečo, čo dokáže šarmantnému mužovi na kráse a cene ešte pridať. Keď sa započúvate do slov tohto muža pri jeho verejných prejavoch, dostane vás svojou rozhľadenosťou a múdrosťou. Nie nadarmo sa ocitol na vrchole rebríčka najmúdrejších celebrít na Twitteri. Darmo, mozog je niekedy rovnako sexi, ak nie niekedy aj viac sexi než fyzická krása, čo poviete?

- Najčítanejšie -