Mladá youtuberka Moma zažila obrovské prekvapenie: Dostala lukratívny post moderátorky Fashion TV!

Mladá a ambiciózna youtuberka Moma sa len nedávno prihlásila do šou, kde riaditeľka módnej televízie Gabriela Drobová hľadá nové moderátorky pre prestížnu televíziu Fashion TV. Šéfku módnej televízie presvedčila svojimi moderátorskými schopnosťami natoľko, že si ju vybrala za tvár Fashion TV už v predstihu!

Známa Slovenka získala lukratívny post moderátorky Fashion TV

Známa Slovenka získala lukratívny post moderátorky Fashion TV

Zdroj: instagram.com/martinahornakova

Martina Horňaková známa pod prezývkou Moma patrí k najúspešnejším slovenským youtuberkám a na svojom kanáli má viac ako 300 tisíc odoberateľov. Prednedávnom však svoje mediálne pôsobenie posunula na vyššiu úroveň a prihlásila sa do prestížnej módnej šou Face of Fashion TV, aby spoločne s ostatnými finalistkami zabojovala o titul novej moderátorky Fashion TV.

Mohlo by vás zaujímať: Kastingy na novú tvár do módnej televízie: Šou Face of Fashion TV odštartovala vo veľkom štýle!

Získala lukratívny post

Počas súťaže sa však stalo niečo, čo nečakala ani samotná Moma. Mladá youtuberka a známa osobnosť si v jednotlivých dieloch získala priazeň Gabriely Drobovej natoľko, že post moderátorky  pre módnu televíziu za Slovenskú rebubliku dostala v predstihu! Práca pred kamerou, skvelý prejav, pôvabný výzor a moderátorske schopnosti skrátka spôsobili to, že riaditeľka módnej televízie už nepotrebovala vidieť viac.

Vysnívaná práca

Šikovná Slovenka je považovaná za novodobú ikonu pre mladých ľudí a jej mediálne pôsobenie ovplyvňuje množstvo fanúšikov, ktorí ju sledujú na youtubovom kanáli. Jej kariéra sa však odteraz bude uberať trochu iným smerom a Martina má pred sebou obrovskú výzvu. Prestížne miesto v módnej televízii patrilo k jej nesplneným snom a o práci moderátorky snívala už dlhší čas.

Nečakaný šok

Moma sa v týchto chvíľach teší z obrovského šoku, ktorý jej pripravila samotná riaditeľka módnej televízie a my sa zas tešíme, že na obrazovkách Fashion TV sa objaví ďalšia nová tvár. Mladej youtuberke prajeme veľa moderátorských úspechov a ostatným finalistkám súťaže Face of Fashion TV ešte držíme palce!

Prečítajte si aj: Česká Miss Nikol Švantnerová získala lukratívny post moderátorky Fashion TV: Viete, ako sa jej to podarilo?

Glamour šou

Už od 13. októbra môžete sledovať glamour reality show Face of FashionTV V. séria na obrazovkách FashionTV Czech&Slovak. Moderátorom je tento rok opäť Bruno Ciberej a v nových epizodách sa môžete tešiť na začiatočné kolá, kde uvidíte finalistky aj v športových disciplínach, v kole stylingu a líčenia či nevyspytateľných situáciách, ktoré táto šou prináša.

Foto:
instagram.com/martinahornakova, Vlado Anjel, Fashion TV
Zdroj:
fem

Súvisiace články

Diskusia k článku

comments powered by Disqus

Najčítanejšie články

Staň sa fanúšikom

Starostlivosť o seba