Presunúť na hlavný obsah

Táto jedna vec robí z herečky Blake Lively ženu, ktorú rešpektuje a miluje celý Hollywood!

Zahraničné celebrity

Keď mi niekto spomenie herečku Blake Lively, vybaví sa mi vždy usmiata tvár, sexi manžel, rozkošné deti, oslnivá kariéra, perfektný šatník a ešte oveľa viac. Čo z toho si však na nej najviac váži nielen Hollywood, ale tiež ona sama?

Skvelé rodinné zázemie

O Blake je známe, že pochádza z veľkej rodiny. Krásna herečka má až štyroch starších súrodencov a ako sama prezradila pre magazín Glamour, keď sa ocitnú na rovnakom mieste, venujú sa jeden druhému a nič iné ich nezaujíma: „Napríklad vo vianočný deň sa všetci zhromaždíme doma a sme spolu aj niekoľko hodín, neopúšťame vôbec dom, je to pekný čas. Celý deň trávime spoločne, vyrábame perníčky, pečieme cookies, alebo sedíme a pozeráme filmy.“ Blake si tohto času veľmi váži a na verejnosti je ju aj často vidieť v spoločnosti vlastnej rodiny. 

Mohlo by vás zaujímať: Takúto výchovnú lekciu dáva Jessica Alba svojej staršej dcére: Každé mladé dievča by ju malo počuť

Žiadne hviezdne maniére, ale normálna výchova

Odkedy sa v Hollywoode prevalilo, že Blake tvorí pár so sexi hercom Ryanom Reynoldsom, všetci im držali palce, aby to vyšlo. Od toho času už ubehlo pár rokov, známa herecká dvojica sa tajne zosobášila a dokonca si založila aj rodinu v podobe dvoch krásnych dcér s netradičnými menami James a Ines. Blake sa nikdy netajila tým, že chce svojim deťom dopriať normálnu výchovu,  žiadne prehnané hviezdne maniére a výstrednosti ako mnohokrát vidíme u detí iných známych párov. „Ryan mal peknú a normálnu výchovu a chceme, aby aj naše deti mali rovnako normálny život. Nechceme ich okrádať o to, čo sme mali my,“ prezradila ďalej. 

Čítajte tiež: Novak Djokovič a jeho krásna manželka: Jeden z najstabinejších párov sveta prezradil recept na šťastné manželstvo

Až v úlohe matky sa naozaj našla 

„Mám pocit, že najväčšiu úlohu zohrávam ako matka. Je to pre mňa to najdôležitejšie,“ hovorí. V tomto ju podporuje aj jej manžel Ryan, o ktorom prezradila, že majú spolu akúsi dohodu: „Obaja sme sa vzdali filmových projektov, ktoré skutočne milujeme, pretože chceme udržať našu rodinu pokope. Ľudia z našej brandže si často myslia, že ich kariéra je niečo, čo musia nasledovať a udržiavať, ale my sme si povedali „poďme vždy udržiavať náš osobný život“.“ Tieto jej slová hovoria samé za seba, pretože pri pohľade na túto šťastnú rodinku, tomu veria a za to ju aj obdivujú viacerí hollywoodski kolegovia a kolegyne.

Neprehliadnite: Ako žijú početné celebritné rodiny a na akých hodnotách si zakladajú? Nahliadnite do ich súkromia

- Najčítanejšie -