Presunúť na hlavný obsah

Doplnok na hlavu, ktorým ozvláštnite každý outfit: Ktorý z nich by ste si zvolili vy?

Móda

Prinášame vám výber štýlových doplnkov na hlavu, ktorými zaručene ozvláštnite každý váš outfit. Inšpirujte sa svetovými modelkami a stavte na kúsky, ktoré sú momentálne trendy.

Elegantný klobúk, športová šiltovka či štýlová baretka s nádychom parížskeho šarmu? To všetko nájdete v našom výbere štýlových doplnkov na hlavu, ktorými zaujmete svoje okolie. Inšpiráciu sme pritom čerpali od známych modeliek, ktoré udávajú módne trendy najlepšie! 

Mohlo by vás zaujímať: Skvelé inšpirácie, ako zakomponovať bielu do jesenných outfitov: Takto budete chic!

Elegancia

K elegantnému outfitu sa zaručene bude hodiť klobúk, ktorý skrátka nikdy nevyjde z módy. Aj svetoznáma topmodelka Karlie Kloss vie, čo sa momentálne nosí. Jednoduchý čierny doplnok na hlavu dokáže zmeniť naozaj veľa a dôkazom je aj tento dobre kombinovateľný look.

Športový štýl

Topmodelka Gigi Hadid je zástankyňou športovéhoa  ležérnoho štýlu. Jej jedinečné outfity sú našou večnou inšpiráciou a rady si z nich berieme príklad. Prečo teda nesihanúť po športovej šiltovke, ktorú by sme skombinovali s bielym outfitom? Táto kombinácia je naozaj zaujímavá!

Jedinečná baretka

Veľkým trendom na trhu sú tentokrát barety, ktoré túto sezónu zažívajú obrovský "comeback". Mohli ste si ich všimnúť už na viacerých modelkách, ktoré svoju vášeň pre ne rady prezentujú na sociálnych sieťach. Romee Strijd patrí k jednej z nich a musíme uznať, že jej to nesmierne pristane. Čo poviete?

Medzi naše obľúbené modelky, ktoré podľahli vášni štýlových baretiek patrí aj okúzľujúca Taylor Hill, ktorej tento look veľmi svedčí. Inšpirujte sa jej štýlom a zvoľte baretku v zemistých odtieňoch. Uvidíte, že tento kúsok úplne zmení váš doterajší štýl.

Inšpirujte sa: Pozrite sa, aké outfity nosia modelky Victoria´s Secret na castingy: Tieto nás zaujali najviac!

Zoznam inšpiratínych modeliek s nezameniteľným vkusom uzatvára krásna Elsa Hosk, ktorá nás svojimi outfitmi ohuruje každým dňom. Známa topmodelka miluje štýl s nádychom Farncúzska, o čom svedčí aj táto fotografia. Tak, ktorá z vás by siahla po červenej baretke?

- Najčítanejšie -