Presunúť na hlavný obsah

Útulná cukráreň v srdci východu na svetovej úrovni: Nezameniteľná parížska atmosféra a domáce makrónky

Kariéra

Objavte francúzsku cukráreň s tradičnou receptúrou, ktorá patrí k vychýreným miestam v centre Košíc. Francúzsky majiteľ si splnil sen a dnes v nej vlastnoručne vytvára tie najchutnejšie zákusky podľa tradičných receptov.

Malá cukráreň na svetovej úrovni! Aj tak by sa dala opísať kaviareň Café de Paris, v ktorej sa vytvárajú tie najlepšie zákusky a domáce koláče podľa tradičných francúzskych receptov. Pravá parížska atmosféra však nie je len akýmsi lákadlom pre zákazníkov, majiteľ známej cukrárne je totižto rodený Francúz. 

Mohlo by vás zaujímať: Mladá Slovenka pracovala v jednej z najlepších reštaurácií vo Francúzsku: Kúsok Paríža preniesla aj na Slovensko

Ako vo filme

Príjemná atmosféra, milý personál a sladké pokušenie nie sú jedinými výhodami tohto čarovného miesta. Vizuálna stránka rodinnej cukrárne si vás získa svojou typicky francúzskou atmosférou a vy sa v nej budete cítiť ako na predmestí Paríža. 

Vitajte v útulnej francúzskej kaviarni

Pri vstupe do rozkošnej cukrárne vás zaujme elegantný a  štýlový priestor, ktorý vám okamžite navodí tú správnu atmosféru Francúzska. Cafe de Paris v Košiciach je považovaná za jednu z najlepších cukrární široko ďaleko a zákazníci ju navštevujú vďaka nezameniteľnej chuti domácich zákuskov, ktoré vytvára samotný majiteľ Jean Charles Vanbeselaer.

Lahodné makrónky

V očarujúcej kaviarni nájdete mäkké a chrumkavé makrónky, kávu s bohatou penou a nadýchané svieže koláčiky, ktoré zaručene ulahodia vášmu jazýčku. Tieto vynikajúce dezerty sú pripravované talentovaným cukrárom, ktorý sa rozhodol otvoriť si cukráreň v srdci východu vďaka svojej láske. Jeanovi Charlesovi totižto učarovala Slovenka Monika, s ktorou je dnes už šťastne ženatý a spoločne vychovávajú dve dcérky. 

Paríž, ktorý musíte ochutnať

Zo širokej ponuky chutných koláčikov si je naozaj ťažké vybrať, ale personál vám vždy ochotne poradí. Okrem dokonalej vizuálnej stránky spĺňajú tieto zákusky aj atribút, ktorý je pri dezertoch azda najdôležitejší. Ich vynikajúca chuť doslova opantá vaše zmysly a na toto príjemné miesto sa ešte zaručene budete chcieť vrátiť!

Prečítajte si aj: Sympatický Richard Raši otvorene o jeho kariére: Pôvodne mal byť lekár, v rozhodovaní ho inšpirovala jeho mama