Presunúť na hlavný obsah

Gabriela Drobová a jej zverenkyne si užívali v exotickom Turecku: Rozhodnite, ktorá z nich bude tvárou Fashion TV!

Feminity

Nakrúcanie Face of Fashion TV o post moderátorky sa nieslo skutočne vo veľkom štýle. Krásky si užívali exotiku v Turecku a predviedli aj dokonalé postavy!

Slnko, more, exotika a luxus. Všetko toto si užili krásky, ktoré bojujú o prácu snov spolu s tímom Fashion TV na čele s riaditeľkou Gabrielou Drobovou a moderátorom Brunom Ciberejom. Ten sprevádzal dievčatá všetkými kastingami a rovnako tak aj aktuálne moderátorky Jasmína Alagič a Lenka Vacvalová. Vďaka cestovnej kancelárii Hydrotour vyrazili pred pár dňami do slnečného Turecka. Absolútnou víťazkou sa však môže stať len jedna. A o novej moderátorke rozhodujete práve vy!

Hlasujte za svoju favoritku už teraz prostredníctvom Facebook like a zapojte sa do súťaže o veľmi atraktívne "fashion" ceny!

Do najužšieho výberu sa zo Sloveniek dostali Erika Bugárová a Kristína Šulová, ktoré strávili niekoľko dní v slnečnom Turecku. Ak si však myslíte, že si užívali len more a pláž, ste na omyle. Obidve dievčatá spolu s tímom Fashion TV mali poriadne nabitý program deň čo deň.  

Mohlo by vás zaujímať: Toto sú české finalistky Face of Fashion TV: Tieto zabojujú o post moderátorky!

Krásky si užívali exotiku so všetkým, čo k tomu patrí. Nakrúcali reportáže do relácie Fashion Lifestyle, vyskúšali si rôzne športové aktivity a vychutnali si zároveň aj gastronomické umenie na tanieri. 

V priestoroch luxusných päťhviezdičkových hotelových rezortoch Rixos Premium Belek a Rixos Sungate  sa finalistky teda rozhodne nenudili. 

No a ako inak, krásky predviedli aj dokonalé figúry. Keďže moderátorka Fashion TV sa neustále pohybuje vo vysokej spoločnosti, musí sa vedieť za krátky čas krásne nalíčiť a nastajlovať.

Po celý čas dievčatá podporovala ich mentorka, aktuálna moderátorka módnej televízie Fashion TV Jasmína Alagičová.  

Prečítajte si: Česká Miss Nikol Švantnerová získala lukratívny post moderátorky Fashion TV: Viete, ako sa jej to podarilo?

- Najčítanejšie -

Diskusia k článku

comments powered by Disqus