Pred dvomi rokmi si Peter Sagan vzal krásnu Katku: Dnes sa tešia zo syna a čo o jeho znamení prezrádzajú hviezdy?

Marlon Sagan prišiel na svet koncom októbra a celý svet sa nevie dočkať, ako bude potomok známeho cyklistu postupne rásť i to, či pôjde v šľapajách otca. Čo o jeho dátume narodenia prezradili hviezdy?

Peter Sagan s manželkou Katarínou Saganovou tradične vypustili biele holubice

Peter Sagan s manželkou Katarínou Saganovou tradične vypustili biele holubice

Zdroj: Ján Zemiar

Dnes je tomu presne dva roky, čo si Peter Sagan zobral za svoju manželku sympatickú plavovlásku Katarínu. Po rozprávkovej svadbe tak mnohí očakávali potomka a realita od ich predstáv veru ďaleko nemala. 

Prečítajte si: Úspešný Peter Sagan a jeho láska Katka, ktorá o chvíľu porodí: Ako sa zoznámili a aké boli ich začiatky?

V júni oznámili, že čakajú bábätko

Cyklista Peter Sagan je v našich končinách po tom, čo vstúpil do manželského zväzku, ešte viac populárnejší. Koncom júna tohto roka oznámil, že so svojou láskou Katkou, čakajú bábätko a vlna gratulácií sa spustila. Zatiaľ čo Peter podával excelentné výkony, stíhal sa venovať aj svojej nežnejšej polovičke Katke, s ktorou tvoria neodmysliteľnú dvojku na verejnosti i v súkromí. 

Narodil sa v znamení Škorpióna

Dlhoočkávaný prírastok do rodiny Saganovcov uzrel svetlo sveta v stredu 25.10. 2017. Malý Sagan junior má ešte len niekoľko dní a preto je pochopiteľné, že dvojica si svoje súkromie stráži. Marlon sa narodil v znamení Škorpióna. Hoci budúcnosť sa nikdy predpovedať nedá, niektoré základné vlastnosti či povahové črty máme v sebe ukryté. A aká je výchova detí, narodených v tomto znamení?

Neprehliadnite: Aké bude vaše dieťa podľa znamenia? Malého Škorpióna bude treba držať na uzde, Rak z vás spraví hrdých rodičov

Výchova dieťaťa v tomto znamení

Výchova malého Škorpiónika je niekedy behom na dlhé trate. V tomto znamení sú totiž ukryté dva extrémy. Na jednej strane veľká precitlivenosť a na strane druhej absolútne odmietanie akýchkoľvek príkazov a zákazov. Ak ho však obklopíte harmóniou a domovom plným lásky, vráti vám ju stonásobne naspäť. Trpezlivosť je pri takomto dieťatku veľmi dôležitá, pretože Škorpiónik sa veľa pýta. Jeho záujem je však skutočný a nie iba povrchový, takže by to mal človek brať z toho pozitívneho hľadiska.

Myslíte si, že základné vlastnosti znamenia zverokruhu majú niečo do seba?

Áno
60
Nie
14
Hlasovalo: 74

Foto:
Ján Zemiar, Instagram.com/petosagan
Zdroj:
fem

Súvisiace články

Diskusia k článku

comments powered by Disqus

Najčítanejšie články

Staň sa fanúšikom

Starostlivosť o seba