Presunúť na hlavný obsah

Aké je dokonalé ženské telo z mužskej perspektívy?

Móda

Určite si hovoríte, že muži chcú len štíhle, ba až vychudnuté ženy. Toto si myslia ženy. Ak sa opýtate mužov, názory na dokonalé ženské telo sú rôzne. Niektorým sa páči menší zadok, iným zasa väčší, ďalší preferuje štíhle brucho a iní ideálne miery 90-60-90. Ale s istotou sa všetci zhodnú, že ideálne ženské telo má mať pekné, pevné a plné prsia.

Čo robiť, keď nie ste “obdarená”?

Ženské prsia priťahujú mužské pohľady, to je fakt. Existuje niekoľko možností, ako zvýrazniť túto partiu. Ak chcete byť pre mužov príťažlivejšia, vyskúšajte tieto tipy:

  1. Vyberte si správnu podprsenku. Tá pravá podprsenka môže urobiť divy s vašimi prsami - nadvihne ich a dodá im pekný tvar.
  2. Noste opticky zväčšujúce topy.  Volány, mašle, riasenie alebo ozdoby, ktoré sú umiestnené v hornej časti topu, dokážu vytvoriť plnší dojem hrudníka.
  3. Vyskúšajte masáž. Masáž pŕs pomáha zvýšiť krvný obeh v oblasti prsníkov a uvoľňuje hormóny zodpovedné za rast pŕs.
  4. Podporte svoju stravu doplnkami. Ak sa vám nechce len “maskovať”, pohľadajte informácie o prírodných doplnkoch, ktoré podnietia váš organizmus k vytváraniu tkaniva prsnej žľazy a majú za následok rast pŕs. Tabletky na prirodzené zväčšenie pŕs BreastEXTRA+ obsahujú iba prírodné látky, ktoré zabezpečia rast pŕs, ich spevnenie a ideálne vytvarovanie.

Milé dámy, muži majú rôzny vkus, čo sa ženského tela týka. Ak sa jednému páčia veľké prsia, tak inému zase menšie. Ak ste so svojimi prsami nespokojná, nemusí to tak ostať. Zmeňte to a budete sa cítiť sebavedomejšie a príťažlivejšie. Hľadajte informácie alebo si pozrite blog, kde sa dozviete všetko, čo treba o prsiach vedieť.

- Reklamná správa - 

- Najčítanejšie -