Nezmeškajte ich! Tipy na najlepšie darčeky pre ženy

Premýšľate, čo nadeliť dcére, mame, svokre? Uľahčíme vám to tipmi na spodnú bielizeň a ďalšie lákavé kúsky do bielizníka a šatníka. Vyberať nemusíte len pre ostatných členov rodiny, ale pokojne si vyberte darček aj pre seba.

Zdroj: PR

Príťažlivosť ženská

Presne to v má v sebe má zakódované podprsenka Deuville Submarine. Prsia do nej dokonale padnú a vyplnia jej nádherne zdobené nevystužené košíčky. Podprsenka pochádza z návrhárskej dielne renomovanej holandskej firmy PrimaDonna, uznávaného špecialistu na ženské krivky. Výrobou bielizne sa zaoberá dlhých 150 rokov. A všetky nazbierané skúsenosti vkladá do každého kúsku bielizne.

Pozrieť si viac->

Krásky z TV reklamy

Biela čipka alebo strappy? Obidve! Spoločne vystupujú v podobe podprsenky Jeanne v úspešnej reklamena nákup spodnej bielizne na Astratex.sk. A dohromady im to veľmi pristane. Košíčky s falošnými strappy pásikmi, ktoré v správnej polohe drží takmer neviditeľná vrstvička toho najjemnejšieho tylu, pomáhajú k dokonalému tvaru pŕs. No povedzte, nie je to čistá krása?

Pozrieť si viac->

Bralletky, módny hit!

Počuli ste už výraz „bralletka“? Skrýva sa pod ním spravidla nevystužená čipkovaná podprsenka s košíčkami v tvare trojuholníkov. Mladé dievčatá tento druh podprseniek milujú a tiež vyhľadávajú. Právom, najlepšie pristanú menším, pevným prsiam. Tak ako čipkovaný model Carly v zaujímavom purpurovom odtieni.

Pozrieť si viac->

Luxus na pohľad aj na dotyk!

To rozhodne platí o nočnej košieľke Melanie. Nevystužené košíčky sú zdobené jemnou čipkou a tenké ramienka sa dajú dĺžkovo regulovať. Smerom dole sa rozširuje, je teda aj pohodlná. Líhať si v takejto kráse ženy jednoducho baví! Košieľka zo saténu je krásnym darčekom pro ženu v každom veku.

Pozrieť si viac->

Body pre vaše body

Nenahraditeľnou súčasťou šatníka je praktické a zároveň pekné body. Jeho hlavnou prednosťou je to, že krásne vyhladí oblasť pásu, takže sapod nohavicami ani sukňou nevytvárajú nevzhľadné sklady. To, že navyše ochráni vášchrbát pred prechladnutím, je príjemným a dôležitým bonusom, ktorý nosenie body prináša. Body Clara je navyše ozvláštnené módnymi strappy pásikmi, ktoré pripútajú pohľady k vášmu dekoltu.

Pozrieť si viac->

-Reklamná správa-

Foto:
Astratex
Zdroj:
PR článok

Najčítanejšie články


Staň sa fanúšikom

Starostlivosť o seba