Presunúť na hlavný obsah

Čím na Vianoce obdarovať ženy, ktoré sú pre vás dôležité? Inšpirujte sa na GLAMI.sk, vaším sprievodcom darčekovými tipmi

Zábava

Vianoce sú za rohom, rovnako ako čas premýšľania nad darčekmi. Niekto nápadmi len tak prekvitá, pre iného je to hlavolam. Poobzerajte sa na Glami.sk, kde ako vždy nájdete inšpiráciu, ako urobiť radosť mame, sestre, dcére, kamarátke… Skrátka všetkým výnimočným ženám vo vašom živote.

Batoh poteší vášnivé cestovateľky aj módne trendsetterky

Ak hľadáte darček pre dobrodružnú ženu, ktorej najväčšou záľubou je cestovanie, štýlový batoh je určite tou správnou voľbou. Batohy sú v kurze a mnoho žien dokonca odložilo svoje kabelky do šatníka a spoliehajú na jeho praktickosť. Vďaka veselým farbám a minimalistickému dizajnu ocení trendy batoh nielen nadšená cestovateľka, ale aj správna milovníčka módy, ktorá vie, že batohy sú jednoducho IN.

 
Vybrané v spolupráci s Glami.sk
 

Športovkyne chcú byť krásne pri cvičení

Aj pri cvičení a športe chce dnes každá žena vyzerať upravene a príťažlivo. Zapálenú športovkyňu preto poteší pod stromčekom čokoľvek, v čom sa pri najbližšom tréningu bude môcť blysnúť a zapôsobiť ako štýlová žena. Stavte na farebné legínsy, ladiace tričká, funkčné a zároveň módne tenisky. Určite nešliapnete vedľa, ak jej podarujete novú športovú podprsenku či legínsy na cvičenie od jej obľúbenej značky.

 
Vybrané v spolupráci s Glami.sk
 

Superštýlové hodinky pre úspešné ženy

Úspešné ženy trávia veľa času na stretnutiach či mítingoch a byť všade načas je náročné. Aby v priebehu dňa nezmeškali dôležité pracovné stretnutia a večer párty s priateľmi, dajte im do daru štýlové hodinky. Okrem toho, že svoj čas budú môcť strážiť oveľa jednoduchšie, vyšperkujú do dokonalosti aj svoj outfit.

 
Vybrané v spolupráci s Glami.sk
 

Tajomstvom úspechu milovníčiek elegancie sú zladené detaily

Elegantné dámy si potrpia na svoj výzor, pričom veľký dôraz kladú na dôležité doplnky – tie musia byť krásne, kvalitné, dokonalé a zladené. Milovníčkam elegantnej módy iste urobí radosť nová šatka, kvalitný kožený opasok alebo rukavičky do chladného zimného počasia.

 
Vybrané v spolupráci s Glami.sk
 

Ako potešiť zberateľku kabeliek? Ďalšou kabelkou!

Všetci určite máme vo svojom okolí aspoň jednu dámu so slabosťou pre kvalitné kabelky, ktorá má vo svojom šatníku bohatú zbierku značiek od výmyslu sveta. Aj keď si možno myslíte, že ďalšiu jej už netreba, kabelky sú pre tieto ženy jednoducho zberateľskou vášňou – svojmu novému prírastku sa iste potešia rovnako, ako všetkým ostatným v zbierke.

 
Vybrané v spolupráci s Glami.sk
 

 

www.glami.sk

Módny vyhľadávač GLAMI.sk umožňuje vyhľadávať módne kúsky a nastavovať zľavy naprieč e-shopmi. Sledujte obľúbené značky alebo objavujte nové!

- reklamná správa -

- Najčítanejšie -