Darček, ktorému sa poteší každá žena? Našli sme ho pre vás

Čo si budeme klamať. Potešiť ženu pod vianočným stromčekom nie je úplne jednoduché. Jasné, usmejeme sa aj nad ponožkami, parným hrncom a voňavkou, ktorú dostávame každý rok. Veď, snaha sa cení a Vianoce predsa nie sú o darčekoch. Ale čo keby sme vám prezradili tip na darček, ktorý poteší každú ženu, pretože jeho účinky bude môcť sledovať priamo na sebe v zrkadle? Ide o jedinečný bio-aktívny kolagén, ktorý prezývajú aj elixír mladosti. A musíme povedať, že si toto označenie naozaj zaslúži.

Zdroj: PR

Prečo je kolagén zázračná bielkovina

Zázraky jednoducho patria k Vianociam. Niektoré sú však reálnejšie, ako by sa na prvý pohľad zdalo. Napríklad účinky kolagénu na naše telo môžete vnímať ako taký malý zázrak. Kolagén sa v našom tele nachádza prirodzene a v mladosti si ho telo dokáže vyrobiť dostatok. S vekom však jeho množstvo klesá a po 45-ke sa už netvorí takmer vôbec. Kolagén tvorí 30% všetkých bielkovín v tele, 70% bielkovín kože a taktiež 70% sušiny kĺbových chrupaviek. Takže asi si viete predstaviť, že jeho nedostatok s telom poriadne zamáva. Nachádza sa aj v zuboch, telesných orgánoch, cievach a rohovke.

Kolagén hrá kľúčovú úlohu v tom ako vyzeráme a ako sa cítime. Má neuveriteľnú vlastnosť - vie putovať presne tam, kde nám chýba najviac. Výborná správa je aj to, že kolagén si viete jednoducho doplniť pravidelným užívaním.

Krásna pleť, vlasy aj nechty v jednom darčeku

No dobre, nie sú to síce šperky, ale čo je pre krásu ženy dôležitejšie ako žiarivá pleť, lesklé silné vlasy a pevné nechty? Nedostatok kolagénu má za následok pribúdanie vrások a unavený vzhľad pleti. Tiež sa môže objaviť vypadávanie vlasov, ktoré sú navyše jemné, slabé a bez života. K tomu mäkké lámajúce sa nechty a celulitída. Áno, so všetkými týmito problémami vám môže kolagén pomôcť. A nielen vám, ale aj vašej sestre, mamičke, babičke či svokre.

 Ak sa rozhodnete kolagén darovať, nezabudnite vysvetliť aj jeho úžasné účinky. Bohužiaľ, nie každá žena ich pozná, a tak sa často trápime nad tým, akými prípravkami svojej kráse pomôcť. Takže si to zhrňme: Kolagén pomáha vyhladiť vrásky, je zodpovedný za hydratáciu a pružnosť pleti. Vlasy plné kolagénu menej vypadávajú a rýchlejšie rastú, nechty sú viditeľne pevnejšie.

Ako vybrať ten správny

Na trhu nájdete množstvo prípravkov s obsahom kolagénu. Aby ste ale nekupovali mačku vo vreci, je dôležité zamerať sa na jeho zloženie, pôvod a spôsob užívania. Najlepšie je doplniť ho telu zvnútra a vo vysoko-koncentrovanej forme.

Siahnite po Inca Collagene. Je to 100% čistý morský kolagén bez prísad, navyše denná dávka obsahuje až 3 000 mg kvalitného kolagénu. Vďaka tomu, že je bio-aktívny s ním vaše telo dokáže spracovať presne tak, akoby si ho vyrobilo samo. Navyše sa perfektne hodí ako vianočný darček, pretože v krásnej modro-zlatej škatuľke nájdete 30 zlatých vrecúšok na celý mesiac. Vo vrecúšku je hydrolyzovaný kolagén vo forme prášku, ktorý jednoducho necháte rozpustiť vo vode alebo inom nápoji a vypijete. A čo ďalej? Počkáte, kým poputuje presne tam, kde ho vaše telo potrebuje, a tešíte sa z jeho účinkov. Perfektne sa hodí aj ako darček pre čerstvé mamičky, keďže pomáha zregenerovať po ťažkom období tehotenstva a počas dojčenia.

Takže dámy alebo aj páni, už viete, čo napíšete v liste Ježiškovi, alebo čo darujete ženám vo vašej rodine?

A kde ho Ježiško zoženie? V každej dobrej lekárni, alebo na www.incacollagen.sk.

NÁŠ TIP:

Ušetrite až 8,30 € pri nákupe IncaCollagen. Získajte teraz zľavu 5 € a dopravu zdarma – kliknite na: www.incacollagen.sk a zadajte zľavový kód: S22000001. Ako darček dostanete ku každej objednávke Vitamín C zdarma.

​- reklamná správa -

Foto:
Incacollagen.sk
Zdroj:
PR článok

Vysetrenie.sk

Najčítanejšie články

Staň sa fanúšikom

Starostlivosť o seba