Presunúť na hlavný obsah

Páperové bundy ako základ zimného šatníka: Ako ich nosiť a vyzerať šik?

Móda

Zimné obdobie by sa dozaista nezaobišlo bez kvalitného oblečenia, ktoré nás chráni pred chladným počasím a silným mrazom. Jedným z týchto kúskov sú aj páperové bundy, ktoré rokmi nadobudli nový módny rozmer a dnes sa stali jedným z najvychýrenejších „fashion“ doplnkov.

Keď sme na týždňoch módy v New Yorku, Paríži a Miláne zahliadli na prehliadkových mólach veľké páperové bundy, vedeli sme, že táto sezóna sa nezaobíde bez kvalitnej teplej vetrovky. Milo nás prekvapilo prevedenie a farebné možnosti, ktoré sú dostupné na trhu a aj tento krát sme sa nechali inšpirovať od známych osobností a ich „street stylu“. Prinášame vám výber toho naj!

Prečítajte si aj: Módny doplnok, ktorý bol kedysi OUT, je dnes na výslní: Ako sa ho zmocniť?

Odtiene „nude“

Kontroverzná celebrita Kim kardashian je známou milovníčkou krémových farebných kombinácii, ktoré vždy dokonale zladí. Naposledy nás zaujala svojou štýlovou páperovou bundou v béžovej farbe a „overzized“ strihu. Veľmi praktický a pôsobivý kúsok do chladného počasia.

Ohnivá červená

Modelka Gigi Hadid vie, ako zaujať okolie a nepotrebuje k tomu veľa. Túto sezónu sú červené vetrovky akýmsi novým prevratom v oblasti módy a všetky veľké módne domy uviedli tento kúsok vo svojich nových kolekciách. Výrazná časť outfitu, ktorá rozžiari aj sychravé dni.

Zlaté odlesky

Modelka Kendal Jenner patrí k naším módny ikonám aj vďaka jej skvelému citu pre módu. Veď kto by to bol povedal, že aj páperová bunda v zlatistých odtieňoch môže vyzerať takto trendy a šik? Kendal dokázala, že aj tento extravagantný kúsok môže vyzerať naozaj vkusne. 

Tmavošedá 

Modelka Mirranda Kerr patrí k elegantnejším typom žien, ktoré sa oblečením snažia vyjadriť svoju ženskosť a pôvab. Dlhú páperovú vetrovku v tmavošedej farbe doladila k svojim čižmičkám „uggs“ a vyzerala skrátka bezchybne. Tento kúsok považujeme za veľmi nadčasový.

Inšpirujte sa: Zimné idey outfitov, ktoré môžete nosiť do práce: Dodajte vášmu office štýlu potrebnú iskru

Kráľovská modrá

Speváčka Rihanna je v tomto prípade ozajstnou kráľovnou, o čom svedčí aj farbený výber jej vetrovky. Exotická diva je nekonečnou inšpiráciou v oblasti módy a inak tomu nie je ani tento krát. Jej pouličný štýl a rebelský outfit hovoria za všetko. 

 

- Najčítanejšie -