VIDEO: Tip na dokonalé vianočné líčenie s dôrazom na oči a pery: Toto zvládnete aj doma!

Prinášame vám šikovný a praktický návod na vianočné líčenie v štýle glamour, ktoré je nenáročné na čas a pôsobí veľmi elegantne. Vyskúšajte si ho v pohodlí domova!

Krásne vianočné líčenie, ktoré si zamilujete

Krásne vianočné líčenie, ktoré si zamilujete

Zdroj: Vlado Anjel

Talentovaná make-up artistka Sylvia Šulíková nám pre Feminity ukázala jedinečné tipy na vianočné líčenie v štýle glamour s dôrazom na oči a pery. Naučte sa pár jednoduchých trikov štetcom a buďte kráľovnou vianočného večierku či sviatočných chvíľ s vašimi blízkymi.

FEMINITY TV: Pozrite si video s talentovanou vizážistkou, ktorá nám ukázala tipy na vianočné líčenie

Mohlo by vás zaujímať: 12 beauty paletiek, ktoré sú vhodné aj ako darček pod stromček: Týmito potešíte každú ženu!

Líčenie v štýle Vianoc

Dnešné líčenie je venované Vianociam a ide o jednoduché líčenie, s ktorým nebude mať problém žiadna žena. V tomto nenáročnom vianočnom líčení sa kladie dôraz na oči a na pery a vy si ho skrátka zamilujete pre jeho rýchly postup a krásny finálny vzhľad. V rozhovore sme sa dozvedeli, aké farby dominujú v čase vianočných sviatkov. „Na pery som použila žiarivú červenú, pretože si myslím, že červená nesmie chýbať k Vianociam. Na očká som použila takú metalickú zlatú, ktorá tie oči úplne rozžiari. Dala som tam trošku trblietavej linky a doplnila som to čiernou,“ prezradila vizážistka Sylvia. 

Vhodné pre všetky žien

Výhodou v tomto líčení je fakt, že sa hodí všetkým typom žien bez ohľadu na vek či črty tváre. Talentovaná make-up artistka Sylvia vysvetlila, aký dojem budí typ tohto glamour looku. „Myslím si, že toto líčenie zvládne tínedžerka, mladá žena aj dáma, pretože je úplne decentné, nekričí a celkovo to vyzerá slušne a decentne,“ dodala s úsmevom.

Zvládnete to aj vy!

Jednoduchý a rýchly postup a najmä dokonalý výsledný efekt. To je hlavným atribútom tohto vianočného looku, ktorý si dokážete vyčariť aj v pohodlí domova. Stačí, ak budete postupovať podľa presných krokov s naším videom a váš vysnívaný vianočný vzhľad sa stane skutočnosťou. A čo si o tom myslí samotná make-up artistka, ktorá stojí za zrodom tohto líčenia? „Určite keď budú postupovať podľa videa, tak si myslím, že to zvládnu. Pretože nie je tam nič ťažké,“ povzbudila všetky ženy.

Foto:
Vlado Anjel, Video: Vlado Anjel
Zdroj:
MB

Súvisiace články

PlniElanu.sk

Diskusia k článku

comments powered by Disqus

Najčítanejšie články

Staň sa fanúšikom

Starostlivosť o seba