Presunúť na hlavný obsah

Venujte krásnu bielizeň ako darček. S istotou doručenia do Vianoc!

Štýlové nákupy

Nechali ste si nákup darčekov na poslednú chvíľu? A teraz neviete kam skočiť? Jednoduchá rada, e-shop Astratex.sk má všetko skladom a je pripravený vašu objednávku okamžite odoslať. Ak si objednáte najneskôr do 11 hodín 20.decembra a zvolíte doručenie kurérom, garantuje vám dodanie do Vianoc. A ešte při tom môžete využiť veľký výpredaj.

Pôsobivý čipkovaný efekt

Pri elegantnej nočnej košieľke Clara s ním môžete počítať na 100%. Je úžasne príjemná na dotyk, ale ešte než sa jej prvýkrát dotknete, okúzli vás svojim vzhľadom. Dômyselné čipkované zdobenie prechádza v nemenej pôvabný zadný diel.

Pozrieť si viac->

Evergreen Angelia v celej kráse

Mnoho žien si obľúbilo čipkovanú podprsenkovú krásku Angelia. Pristane jej to samotnej, ale v spoločnosti nohavičiek a podväzkového pásu v rovnakom dizajne vznikne úplne neodolateľný komplet. Ten na prvý pohľad prezrádza, že jej majiteľke na vzhľade naozaj záleží.

Pozrieť si viac->

Župan alebo mikina?

Hľadáte darček pre dcéru? Kúpte jej župan. Nemusí vôbec vyzerať klasicky. Župan v štýle pohodlnej voľnej mikiny, ktorý ale odvedie presne tú istú službu ako klasika – to bude to pravé. A buďte si istí, že ho dcéra ocení!

Pozrieť si viac->

Muž s eleganciou

Pyžamo ako vianočný darček dostávali pod stromček už naši otcovia a nie je dôvod sa tejto krásnej tradície vzdávať. Keď vyberiete pyžamo v modernom strihu, ktoré je navyše ešte extra pohodlné, stretnete sa zaručene s úspechom. Aj ostrieľaný chlap bude rád v príjemnom a kvalitnom pyžame.

Pozrieť si viac->

Stále neviete, čo darovať?

Ste pri výbere bezradní alebo sa bojíte, že nevyberiete správne? Máme pre vás riešenie! Venujte Darčekový šek. S ním dávate obdarovanému aj slobodu voľby. Vyberie si bielizeň alebo oblečenie presne podľa svojho vkusu. Platnosť šeku je 6 mesiacov od dátumu jeho nákupu. Bude tak mať na nákup dostatok času a môže pri tom využiť aj výhodné povianočné zľavy.

Pozrieť si viac->

- reklamná správa -

- Najčítanejšie -