Presunúť na hlavný obsah

Cameron Diaz a jej najťažšia herecká scéna: Pri romantickom filme Prázdniny riskovala vlastné zdravie!

Zábava

Slávna hollywoodska herečka si pri natáčaní známeho vianočného filmu vyskúšala náročnú scénu, pri ktorej išlo o jej vlastné zdravie. Na prvý pohľad nenáročný moment bol v skutočnosti oveľa náročnejší, ako by sa mohlo zdať.

Aj krásne a slávne herečky prežívajú na pľaci náročné momenty. Svoje o tom vie aj sexi kráska Cameron Diaz, ktorá kvôli záverečnej scéne vo filme Prázdniny musela zabehnúť niekoľko kilometrov po zasneženom vidieku. To by bolo ešte celkom zvládnuteľné, ak by pritom nemusela mať obuté vysoké podpätky. Áno, počujete správne!

Prečítajte si aj: Vianočné klasiky sú plné romantických giest: Vďaka najoriginálnejším zažijete skutočné Vianoce

Vražedná kombinácia

Hollywoodska herečka Cameron Diaz priznala, že práve pri natáčaní filmu Prázdniny zažila svoju fyzicky najťažšiu hereckú scénu. V závere filmu, kde sa rozhodne vystúpiť z auta a utekať za láskou svojho života naprieč zasneženým vidiekom si vyskúšala, aké to je behať po snehu vo vysokých podpätkoch. 

Bežecká scéna

Tvorcovia filmu totižto trvali na tom, aby táto záverečná scéna vyzerala autenticky a stotožnila sa aj s hereckou postavou, ktorá sa vo filme oblieka prevažne elegantne. Vysoké čižmy na podpätku teda nesmeli chýbať ani pri bežeckej scéne a známa herečka mala naozaj čo robiť, aby si pri natáčaní neublížila. 

Zostrihaná verzia

Len pár sekúnd behu vo filme je totižto zostrihaná verzia a Cameron sa pri tejto bežeckej scéne v skutočnosti poriadne zapotila. Nehovoriac o tom, že studený vzduch a zasnežené prostredie jej k zdraviu určite neprospeli. Zdá sa, že herečky to majú naozaj ťažké a musia si prejsť aj náročnejšími scénami.

Inšpirujte sa: Čo nesmie chýbať v šatníku budúcej princeznej Meghan Markle? Posvietili sme si na to, ako sa vyvíjal jej štýl

Atletické zdatnosti

Napokon však všetko dobre dopadlo a Cameron na túto natáčaciu scénu spomína len s úsmevom. V jednom rozhovore priznala, že jej atletické zdatnosti zo strednej školy jej pomohli práve pri náročnom behu v snehu, ale beh v podpätkoch by si už radšej nevyskúšala.