Presunúť na hlavný obsah

Ak ste narodený v tomto znamení, tomuto rozhodnutiu sa v novom roku vyhnite: Mohlo by vám to skomplikovať život

Zábava

Rok 2018 bude pre niektoré znamenia náročnejší ako pre iné. Ak ste sa narodili ako Ryby, týchto situácií sa radšej stráňte.

Nový vzťah môže byť krokom späť

Spoznali ste niekoho nového, s kým si neuveriteľne rozumiete a máte úplnú chuť skočiť do toho po hlave. S novým rokom chcete začať niečo nové, nespútané a nevídané. Niečo, čo vás úplne pohltí a navráti vám stratenú chuť do života a oslobodí vás od bežnej rutiny. S novým človekom do vášho života prichádza chuť spoznávať niečo, o čom ste doteraz len snívali.

Inšpirujte sa: Novoročný horoskop pre rok 2018: Pozrite sa na to, čo vás v novom roku čaká

V každom novom vzťahu je však v prvom rade dôležité nikam sa neponáhľať. A pre znamenie Rýb to od januára skutočne platí dvojnásobne. Aj keď vám je s novým človekom neuveriteľne dobre a máte si čo povedať, nesiľte to. Všetko chce svoj čas a nový vzťah takisto. Zbytočným tlačením na pílu by ste mohli toho druhého odradiť a zapliesť sa do toho oveľa viac ako ste v skutočnosti na začiatku mali v pláne.

Dajte tomu voľný priebeh

Mať totiž svoj život pod kontrolou je jedna vec, snažiť sa však kontrolovať aj život iných ľudí je už vec druhá. Ak cítite, že ste pripravený na vážny vzťah, v poriadku. Skúste však brať ohľad aj na toho druhého a na to, čo asi cíti alebo na čo myslí. Možno totiž potrebuje viac času, premýšľania a strávených chvíľ na to, aby sa dokázal na niekoho naviazať.

Nenechajte si ujsť: Šťastie na počkanie: Stačí málo a môžete všetko vo svojom živote zmeniť, musíte len urobiť toto

Ak ho totiž do vzťahu dotlačíte, mohlo by to v konečnom dôsledku skončiť zle pre vás. Niekto zahnaný do kúta totiž má tendenciu utiecť. Či už z romantického vzťahu alebo len z nepríjemnej situácie. Ryby by sa preto nemali snažiť za každú cenu zmeniť svoj život a upnúť sa na niekoho po tom, čo sa videli dvakrát. Mohlo by to vypáliť skutočne nešťastne a so sľubne sa rozvíjajúceho vzťahu nakoniec nebude nič len premrhaný čas a trápenie.

Skúste brať veci s nadhľadom

Skúste sa preto čo najviac zamerať na seba, svoje pocity, myšlienky a túžby. Nestavajte svoje šťastie na rozhodnutiach iných a nehrňte sa do niečoho len preto, že ste už dlho samy alebo ste konečne našli niekoho, kto za to stojí. Vzťahy boli odjakživa komplikované, avšak aj pri nich platí jednoduché pravidlo, že menej je niekedy viac.

Mohl by vás zaujímať: Mesiac, v ktorom budúci rok začnete vážny vzťah, ovplyvní vašu budúcnosť: Ktorý je ten najideálnejší?

Preto sa, Rybičky, nikam neponáhľajte, všetko sa tým iba zbytočne skomplikuje.

- Najčítanejšie -