Presunúť na hlavný obsah

5 tipov ako byť štýlová ako Olivia Palermo: S radami tejto krásky rozhodne nešliapnete vedľa

Feminity

Jedna z najväčích módnych ikon Olivia Palermo má jednoducho nezameniteľný a jedinečný štýl. Táto street style ikona hádam ešte niekdy nešliapla vedľa a slovo módne faux pas by ste tak márne hľadali v jej slovníku.

Prečítajte si aj: 7 najlepších suchých šampónov pre vaše vlasy: Pomocník do kabelky, ktorý vás naozaj zachráni!

Pozrite sa spolu s nami ako dosiahnuť jedinečný look tejto sympatickej krásky.

Žiarivá farba ako základ zimy

Olivia v tom má jasno. Počas zimy a chladných dní, by ste si mali obliecť outfit, ktorého základ tvorí jedna žiarivá farba. Olivia odporúča navrstviť si základné kúsky a jednoducho sa s nimi vyhrať. 

Na cene nezáleží

Olivia je známa tým, že rada kombinuje drahé kúsky s tými bežne dostupnými. Nezáleží totiž na tom, koľko čo stojí, ale ako to vyzerá. Na to by ste nemali zabúdať. 

Musíte nosiť strihy, ktoré vám sedia

To je pri dokonalom looku alfou a omegou. Olivia tvrdí, že najhoršie je, kúpiť si o číslo menšiu veľkosť len preto, lebo to na štítku vyzerá lepšie. Len teda vo výsledku dosiahnete presne opačný efekt. Podľa krásky je veľmi dôležité poznať svoje telo a vedieť ho správne obliecť.  

Nesmrteľný pánsky štýl

Hoci túto módnu ikonu často vidieť v šatách a sukniach, sama priznáva, že oveľa bližší je jej pánsky look. Cíti sa v ňom skvele a je to veľmi pohodlné. 

Vždy majte na sebe kúsok, ktorý milujete

Áno, tušíte správne. To ako sa cítite, vidieť aj navonok. Preto nech sa deje čokoľvek, má táto žena na sebe vždy nejakú drobnosť, čo jej za každých okolností zdvihne náladu a v čom sa cíti skvele. 

Inšpirujte sa: Jedinečné nápady na zimnú manikúru: Skúste to takto štýlovo a originálne!

- Najčítanejšie -

Diskusia k článku

comments powered by Disqus