Presunúť na hlavný obsah

Superstar na snehu: Oživte bielu farbami!

Feminity

Nie každá z nás je hviezdou v zimných športoch, ale hviezdou v športovom outfite môžeme byť všetky!

Zabudnite na módne traumy zo stredoškolského lyžiarskeho, menovite hrubé pančucháče neurčitej farby či otepľovačky, ktoré vám robili mišelinovské krivky. Dnešná športová móda má našťastie čoraz bližšie k móde bez toho, aby upúšťala od športovej účelovosti. V aktuálnom vydaní rubriky Nákupný špión, pripravovanej v spolupráci s Polusom, nazrieme do predajní, ktoré nepatria k pravidelným zastávkam fashionistiek a o to viac vás prekvapí, koľko šik vecí sa v nich dá nájsť!

Čo by vám nemalo chýbať vo výbave na športový trip, ak nechcete robiť kompromis medzi komfortom a štýlom, radí skúsená stylistka Mirka Dobiš Michalková, naša špiónka na stope trendov. Ako vždy, aj tentoraz boli jej revírom predajne v Polus City Center.

1. Cyklamenová bunda a čiapka

Štýlová a funkčná  bunda a k tomu čiapka značky ALPINE PRO. Bunda má ukážkové parametre: s vodným stĺpcom, nepremokavá do 15 000mm, paro-priepustná na 10 000g/m2 a vetru-odolná. Do horského prostredia ako stvorena. Značka Alpine Pro obliekala slovenský tím olympionikov v roku 2012 v Londýne, to je záruka, že nakupujete kvalitu. Nájdete v polusáckej predajni ALPINE PRO v Poluse, špecialistovi na outdorové aktivity. 

Cena bundy: 269,99 eur
Cena čapice: 12,99 eur

Mirkin extra tip: Pri výbere farby bundy voľte vždy výrazné až krikľavé farby, aby vás bolo na svahu čo najlepšie vidno. Čo sa týka stylingu, sú povolené kombinácie rôznych farieb – kontrast výrazných farieb oproti bielemu snehu, napr. ružová, žltá či modrá. 

2. Šedá a čierna bielizeň

Pri športovaní nezabúdajte na termo a funkčnú bielizeň, pretože dôležité je vrstvenie oblečenia. Netreba sa spoliehať na jednu hrubú vrstvu, ale na viacero tenkých vrstiev. Medzi najteplejšie a celkovo najkvalitnejšie patria prírodné materiály s obsahom merino vlny. Pestrý výber dámskej i pánskej termobielizne z tohto príjemného materiálu nájdete v POLUSE  v predajni  BEPON.

Cena: od 32,99 do 45,99 eur 

3. Červené snehule 

Zimná obuv z nylonu a gumy je veľmi praktická na zimu, a to vďaka svojej nepremokavosti. Čím vyššia gumená podrážka, tým lepšia tepelná izolácia. Vnútorná strana topánky je podšitá vlnenou vrstvou. Nájdete v Poluse  predajni BAŤA.

Cena:  54,99 eur

4. Čiernobiela prilba

Nikdy nezabúdajte na ochranu hlavy! Aj keď vám nosenie prilby nepríde veľmi imidžové, vedzte, že zdravie musí byť vždy na prvom mieste. Rôzne druhy prilieb sa nachádzajú v predajni SPORTISIMO    v Polus City Center. 

Cena : 29,45 eur

5.  Oranžové okuliare

Veľmi elegantný dizajn rámu okuliarov značky Salomon umožňuje presné prispôsobenie a dokonalé pohodlie na množstve rôznych typov tvárí. Tieto vysokokvalitné okuliare bez akýchkoľvek príkras fungujú jednoducho skvele. Nájdete ich v Predajni ALPINE PRO v Poluse.            

Cena: 80,99 eur

6. Rukavice

Vašej krásnej manikúre rozhodne nepadne dobre vysokohorský štipľavý mráz. Či už sú to palčiaky alebo klasické rukavice, investovať do kvalitných, ktoré vám ochránia ruky pred mrazom a zimou, sa preto viac ako oplatí. V predajni SPORTISIMO v Poluse pre vás majú pestrý výber modelov rôznych farieb.

Cena: 7,99 eur

7. Púder

Pri zimných športoch je dôležité chrániť si pleť pred spálením, nakoľko vysokohorské slnko je ostré. Dbajte preto na výber kozmetiky s obsahom UV filtra, odporúčaná hodnota je minimálne UV 30. My sme našli kontaktný make-up na tvár s UV filtrom v polusáckej predajni Parfumérie Marionnaud, ktorá exkluzívne ponúka značku Shiseido. Púder je v tuhej konzistencii a nanáša sa pomocou hubičky.      

cena: 34,40 eur

8. Zelený ruksak 

Aspoň jeden zelený doplnok pri výlete do hôr jednoducho musí byť. Hoci aj vtedy, keď je vašou destináciou zasnežená krajina a originál zelene si v nej veľa neužijete. Pevný ruksak, kam sa zmestí všetko, čo potrebujete, disponuje praktickými priečinkami, aby ste mali svoje nevyhnutnosti vždy poruke a nemuseli ich dlho hľadať s omrznutými prstami. Ruksak má v ponuke značková športová predajňa ARENA v Poluse.

Cena:  36,90 eur

9. Biele korčule

K zimným športom neodmysliteľne patrí korčuľovanie. Ak plánujete kúpu nových korčúľ, odporúčame siahnuť po overenej klasike – bielych kraskách. V súčasnosti sa vracajú do módy práve tieto, ktoré všetci veľmi dobre poznáme z detstva. Široký výber nájdete v predajni SPORTISIMO, my sme pre vás vybrali krasky značky Roches.

Cena:  47,95 Eur 


         
Sledujte našu rubriku Nákupný špión aj na Facebooku, kde môžete súťažiť, posielať svoje tipy na vopred určenú tému a vyhrať atraktívne darčeky. 

Už o 2 týždne prevetráme sortiment predajní v Poluse a predstavíme vám vychytávky na tému „Valentínske tipy“. Nenechajte si ujsť najbližšie vydanie rubriky Nákupný špión, nech vystopujete, čo je IN, skôr ako všetci ostatní.

S pozdravom a s prianím krajšieho dňa, tím Nákupného špióna z POLUS CITY CENTER.

- Najčítanejšie -

Najväčší dom nábytku na webe