Presunúť na hlavný obsah

VIDEO: Krásna Marianna Ďurianová stredobodom pozornosti: Na otvorení butiku mala takúto spoločnosť

Feminity

Známa moderátorka sa obajvila na otvorení nového butiku. A neprišla veru sama. Pozrite sa, kto sympatickej blondínke robil spoločnosť.

Aj napriek tomu, že známa moderátorka Marianna Ďurianová nemala v poslednom období práve najľahšie obdobie vidieť, že všetko zvláda viac ako bravúrne. Na otvorení nového butiku v hlavnom meste doslova žiarila.

FEMINITY TV: Nahliadnite do atmosféry otvorenia novéhot talianskeho butiku

A tentokrát veru neprišla sama. Spoločnosť jej robil rozkošný synček. Vidieť, že sympatickej blondínke materstvo jednoducho pristane. 

Marianna si užila spoločnosť priateľov a kamarátov. Navyše sama rozdávala svoju pozitívnu energiu všetkým prítomným. Vyzerá to, že kráska konečne našla vytúženú pohodu a pokoj. 

No a jasným dôkazom jej spokojnosti je aj jej usmievavý synček. Poznáte to, ako sa hovorí: "Šťastná mama, šťastné dieťa." Na Marianne je jasne vidieť, že to rozhodne platí. Navyše ako vždy, prišla v dokonalom outfite a dokázala, že aj ležérny štýl môže vyzerať neuveriteľne dobre!

Prečítajte si: Mariana Ďurianová nikdy nevyzerala lepšie: Na prehliadke kožuchov je vždy kráľovnou, tento rok skutočne excelovala

- Najčítanejšie -

Najväčší dom nábytku na webe