VIDEO: Obľúbená Tatiana Žideková prezradila svoj jedálniček: Nedrží diéty, jej strava je zložená z týchto potravín

Sympatická Tatiana si okrem intenzívneho cvičenia doprajte aj správnu dávku odpočinku a skutočne kvalitné jedlo. Viac nám o svojom jedálničku porozprávala v rozhovore.

Tatiana presne vie, čo je pre jej telo dobré

Tatiana presne vie, čo je pre jej telo dobré

Zdroj: instagram.com/tatianazidekova

Nie je v tom žiaden zázrak

Niekto by si mohol myslieť, že za Tatianinou skvelou postavou skutočne stojí každodenné rátanie kalórií a neustále obmedzovanie. Ona však len jednoduho zistila, čo jej telu najviac prospieva a aké potraviny sú pri jej životnom štýle nevyhnutnosťou.

FEMINITY TV: Tatiana Žideková porozprávala o správnej výžive a dôležitosti odpočinku

"Veľa ľudí sa ma pýta, či držím diéty alebo niečo podobné, no nie je to pravda. Nedržím. Jednoducho som si len zvykla na to, že som do svojho jedálnička zaradila zdravšiu stravu a toho sa držím. Len viem, čo je pre moje telo dobré a to sa snažím vo veľkej miere konzumovať. Jem napríklad veľmi veľa zeleniny, pretože mi fakt chutí. Na druhej strane mäso k svojmu životu veľmi nepotrebujem. Jedávam ho, ale nie som na tom tak, že by som kvôli nemu zabíjala. Preferujem aj veľa ovocia a potravín, ktoré sa preferujú v diétach, ako napríklad vajcia a podobne." prezradila nám Tatiana, ktorá ale občas neodolá a odvďačí sa niečím sladkým. Predsa len, pri svojom životnom štýle si to môže dovoliť.

Inšpirujte sa: VIDEO: Krásna Tatiana Žideková miluje šport: Stačila táto jedna stávka s priateľkami, aby sa mu začala venovať naplno

Nielen šport, ale aj kvalitný odpočinok

Tým, že skutočne veľa športuje, nedá dopustiť na poriadnu regeneráciu tela. Tatiana ju pokladá za jednu z najdôležitejších vecí pri aktívnom športe. Sama si dopraje spánok aj medzi tréningami. "Chodím takisto aj do sáun a momentálne som medzi tréningy zaradila aj plávanie a jogu, čo bolo ku crossfitu naozaj potrebné, pretože pri ňom zdvíham veľmi veľké váhy a plávanie mi pomáha regenerovať. A pri joge sa zase ponaťahujem, keďže mám poskracované svaly." dodáva Tatiana, ktorá je skutočným dôkazom toho, ako správna strava v kombinácii s tréningom a správnou dávkou oddychu, dokáže zázraky.

Nenechajte si ujsť: Zoznámte sa s modernou influencerkou Tatianou Židekovou: Toto je Slovenka s ukážkovým životným štýlom!

Foto:
instagram.com/tatianazidekova, Vlado Anjel Video: Vlado Anjel
Zdroj:
EF

Súvisiace články

PlniElanu.sk

Diskusia k článku

comments powered by Disqus

Najčítanejšie články

Staň sa fanúšikom

Starostlivosť o seba