Neuvažujte o plastike. Doprajte si krásne prsia s prírodnými tabletkami

My ženy sme už raz také – málokedy spokojné s tým, čo máme. Predovšetkým v otázke výzoru a toho, čo nám nadelila príroda. Aby sme však k sebe neboli až také prísne, sčasti za to môže aj súčasný kult krásy prezentovaný médiami. Ktorá z nás by si potom vedľa nádherných (a obdarených) supermodeliek nepripadala zakríknuto a menejcenne?

Krásne prsia môžete získať aj bez skalpela.

Krásne prsia môžete získať aj bez skalpela.

Zdroj: Pixabay.com

Príroda dáva i berie

Tiež máte pocit, že vám v oblasti dekoltu bolo nadelené menej, ako by ste si želali? Plastická operácia ani v tomto prípade nemusí byť tým najlepším riešením. Prináša totiž zdravotné riziká, ktoré by ste nemali podceňovať. Cena za krásne poprsie je proste veľmi vysoká. A nemáme na mysli len sumu, ktorú zaplatíte za vykonanie samotného zákroku. Riskovať prípadnú infekciu či nesprávne podanú dávku anestetika sa jednoducho nemusí vyplatiť.

Našťastie sú aj iné a bezpečnejšie spôsoby, ako sa priblížiť predstave o ideálnych proporciách hrudníka aj bez invazívnych metód. Nie, nemusíte začať veriť v zázraky. To, o čo vás príroda ochudobnila, si teraz z nej môžete vziať späť. Navyše jednoducho a rovnako prirodzenou cestou.

Tabletky namiesto skalpela

Súčasný trh je plný produktov, ktoré svojimi účinkami nahrádzajú zákroky plastického chirurga na vašom tele. Mnohé sú užitočné a zložené z prírodných látok, ktoré vás svojimi výsledkami príjemne prekvapia. Patria k nim aj tabletky na zväčšenie pŕs BreastEXTRA+. Obsahujú komplex bylín a prírodných látok, ktoré zabezpečujú rast pŕs, ich spevnenie a ideálne vytvarovanie bezpečnou a prirodzenou cestou. Prípravok neobsahuje žiadne hormóny, farbivá a ani iné chemikálie a konzervanty. Nemusíte sa preto obávať nežiaducich vedľajších účinkov. Výživový doplnok je registrovaný na úrade verejného zdravotníctva.

Ak sa chcete vyhnúť jazvám, dlhému a bolestivému hojeniu či pravidelnej výmene implantátov, práve tieto tabletky budú pre vás tým správnym riešením. V súkromí tak môžete sledovať, ako sa sen o krajšom poprsí pomaly mení na skutočnosť. A o krátky čas si s radosťou pobežíte kupovať o číslo väčšiu podprsenku. Tešiť sa potom môžete nielen z nových kúskov v šatníku, ale aj z vyššieho sebavedomia a obdivných pohľadov (nielen) svojho partnera.

- reklamná správa -

Foto:
Pixabay.com
Zdroj:
PR článok

PlniElanu.sk

Najčítanejšie články

Staň sa fanúšikom

Starostlivosť o seba