Presunúť na hlavný obsah

Najštýlovejšia dámska jazda JUSTWOMAN by Diva´s sa koná aj v roku 2018!

Súťaže

Hľadáte spôsob, ako si oddýchnuť, načerpať novú energiu, spraviť niečo pre svoje zdravie a zabaviť sa so svojimi priateľkami? Tak potom by ste mali spozornieť. JUSTWOMAN by Diva´s je jedinečný projekt, ktorý je určený práve vám!

16. júna 2018 sa v Bratislave (Veľký Draždiak) bude konať najštýlovejšia dámska jazda - JUSTWOMAN by Diva´s, ktorá je spojením športu, oddychu a zábavy. „Vďaka skvelej odozve na prvý ročník sme sa rozhodli, že aj v roku 2018 pripravíme toto výnimočné podujatie. Spoločne tak chceme vytvoriť silnú komunitu žien, ktoré sa podporujú, inšpirujú a majú rovnaký cieľ – cítiť sa krásne a byť fit,“ povedala organizátorka akcie Lenka Šoltésová.  

V tento deň na chvíľu zabudnete, že ste mamami, manželkami, študentkami, zamestnankyňami či podnikateľkami. Budete patriť k ženám, ktoré chcú spraviť niečo pre seba. Vystúpite z dookola sa krútiaceho kolotoča, doprajete si aktívny oddych na čerstvom vzduchu a o nič sa nebudete musieť starať. 

Na čo sa môžete tešiť? 

Druhý ročník bude pozostávať opäť z troch hlavných aktivít – yoga, päť kilometrový beh a paddleboard. Ranná hodina yogy dokáže perfektne naštartovať celý organizmus. Okrem toho sa postará a rovnováhu tela a mysle. Päť kilometrový beh je výzvou. Nezáleží na tom, či beháte pravidelne alebo vôbec. Pod dohľadom skúsených trénerov a silnej podpory žien okolo, to určite zvládnete. Nebeháte na čas, ale pre radosť, pretože len vďaka silnému pozitívnemu vzťahu sa šport stáva vášňou a nie povinnosťou. A nakoniec paddleboard. Je to nielen zábava, ale najmä skvelá aktivita na vyformovanie celej postavy. Tento rok si organizátori pripravili pre účastníčky tohto podujatia prekvapenie - ku klasickému paddleboardu totiž pridali aj cvičenie yogy. Budete tak môcť zažiť ďalšiu jedinečnú novinku – yogu na paddleboardoch! Ďalšou novinkou je aj funkčná zóna na cvičenie, woman box worskhop a rozhovory s inšpiratívnymi Slovenkami.

Neprehliadnite: Zaregistrujte sa na Justwoman prostredníctvom online registrácie na Predpredaj.sk.

VIDEO: Pozrite si photoshooting z JUSTWOMAN by Diva´s 

Ambasádorkami tohto podujatia sú moderátorka Veronika Cifrová Ostrihoňová, Tatiana Žideková a Tina Turnerová. 

„Byť ambasádorkou je pre mňa veľmi príjemné, pretože to nie je len o športe, ktorý je samozrejme veľmi dôležitý, ale je to hlavne o  ženskej energii, ktorá sa tam vytvorí a ktorá je extrémne pozitívna a úžasná. Keď je veľa žien pokope, sú dobre naladené a robia nejakú športovú aktivitu, tak majú endorfíny, ktoré vyúsťujú do pozitivity a takéto toho dobrého „vibu“ a práve to sa mi páčilo. Takže takýchto podujatí  je naozaj nutné mať veľa, aby sme sa vedeli ako ženy trošku odreagovať, zrelaxovať, a to nie len pri káve v nákupných centrách, ale aj vonku na vzduchu pri športe," prezradila Veronika Cifrová Ostrihoňová dôvody, prečo sa rozhodla akciu JUSTWOMAN podporiť aj tento rok. 

Začnite si veriť, krôčik po krôčiku

Máte obavy, či to zvládnete? Vôbec nemusíte. Okrem toho, do leta je ešte ďaleko alebo s prípravou môžete začať už teraz. „Tento rok organizujeme pravidelné free tréningy yogy a behu, na ktoré sa môže záujemkyne prihlásiť prostredníctvom online formuláru: www.justwoman.sk/free-trening,“ informovala Lenka Šoltésová.  

JUSTWOMAN by Diva´s s charitatívnym rozmerom

Partnerom tohto športovo-zábavného podujatia pre ženy je Liga proti rakovine. Okrem zábavy a športu má teda táto akcia aj edukačný a charitatívny rozmer. Nielenže sa ženy dozvedia veľmi dôležité informácie o prevencii rakoviny krčka maternice, ale budú môcť aj samy podporiť zvyšovanie povedomia o tomto ochorení, a to  kúpou špeciálneho  náramku.

Kde sa môžete registrovať na JUSTWOMAN by Diva´s?

Na  podujatie sa môžete registrovať na portáli www.justwoman.sk. Dámy, ktoré sa zaregistrujú do konca marca, budú zaradené do žrebovania o štýlový skúter Vespa. Svojou registráciou získate nielen vstup na nezabudnuteľnú dámsku jazdu, ale tiež štartovací balíček, v ktorom nájdete športové tričko Reebok, štýlový fitness vak v dizajne Justwoman, podložku na cvičenie, pitný režim od Diva´s Drink for Women, tyčinku Muesli Woman Line od Tekmaru a množstvo ďalších darčekov od partnerov podujatia. 

Súťaž:

Súťaž bola ukončená 5.3. 2018 a balíček s týmto obsahom vyhrávajú:

  • pitný režim na mesiac od Divasu
  • balíček tyčiniek Tekmar Woman Line
  • balíček produktov Oriflame
  • 2 lístky na JUSTWOMAN

​Výhercovia:

Monika G., 
Alexandra G.

Blahoželáme!

- Najčítanejšie -