Krásne pery sú v detailoch

Perami vyslovujeme slová, ale vedia aj veľa povedať samé o sebe. Nie nadarmo sa prisudzuje úzko krojeným perám prísnosť. Mäkkým a plným mladosť , či ženskosť.

Volumizácia pier pred a po aplikácii výplňovým materiálom doktorkou Kožuchovou.

Volumizácia pier pred a po aplikácii výplňovým materiálom doktorkou Kožuchovou.

Zdroj: envyklinika.sk

Práve po takýchto perách túži väčšina žien. „Šťavnatých“, nádherne vykrojených s istou dávkou zmyselnosti, ale hlavne prirodzenosti. Vedia to už aj celebrity a už dávno nie sú „In“ kačacie výrazné pery, ale krásne plné súmerné hodiace sa k tvári ako má Gwen Stefani, či Kendall Jenner.

Podmienkou, na ktorej klientky pred aplikáciou trvajú je, aby pery boli síce plnšie, ale nepôsobili neprirodzeným tzv. „opuchnutým“ dojmom. MUDr. Zuzana Kožuchová - primárka oddelenia dermatológie Kliniky ENVY, dermatovenerologička a korektívna dermatologička, upokojuje všetky ženy slovami, že pri korekcii a volumizácii pier nie je dôležité množstvo, ale správne umiestnenie výplňového materiálu. Úzke pery sa dajú jemne zväčšiť, nerovnomernosti vykorigovať a optický objem dodá niekedy aj vyhladenie vrások nad perami. Už minimálne množstvo kyseliny hyalurónovej dokáže vytvoriť 3D efekt pier. Do pier sa však nikdy neaplikuje botulotoxín, takže titulky článkov nesúce názov „pozrite sa na jej botoxové pery“ sa nestotožňujú s realitou a už vôbec nie s prácou estetických dermatológov Kliniky ENVY.

MUDr. Zuzana Kožuchová upozorňuje ešte na jeden dôležitý fakt, ktorým sa riadi pri používaní výplňových materiálov. ,,Krása je pre mňa rovnováha prirodzených čŕt tváre. Vždy dbám na jednu dôležitú vec a tou je, v prípade pier, umiestnenie kyseliny hyalurónovej. Jednoducho povedané... nie koľko, ale kde, do akej hĺbky a akým spôsobom..." Ako dlhoročná školiteľka je MUDr. Kožuchová expertkou prepracovanej metódy volumizácie, ktorú prezentuje na školeniach pre lekárov po celom Slovensku. "My v ENVY nechceme človeka zmeniť, ale zvýrazniť jeho krásu, a tak to platí aj v prípade pier."

Klinika ENVY je miestom, kde sa predstavy stretávajú s realitou. Rýchlym a jednoduchým riešením nazývaným  VOLUMIZÁCIA a KOREKCIA OKOLIA PIER. V prípade zväčšenia objemu, teda volumizácie sa  pery jednoducho vyplnia kyselinou hyalurónovou, čím sa docieli prirodzená zmena objemu a tvaru. V prípade odstránenia vrások, sa špeciálnou kanylovou metódou vyplní okolie pier, a tým dôjde k vyhladeniu vrások a zároveň zvýrazneniu kontúr pier. Vrásky okolo pier nepatria len k starším ženám, či dámam s cigaretkou, ale aj k mladým slečnám. Sú geneticky podmienené, a preto sa nevýhýbajú ženám bez rozdielu veku. Aplikácia kyseliny hyalurónovej je absolútne bezpečná, pretože sa v našej koži nachádza prirodzene.

Bližšie informácie o zákroku nájdete tu: www.envyclinic.sk

O Klinike ENVY

Klinika ENVY je najväčšia Klinika poskytujúca služby v oblasti zdravia a krásy na Slovensku. Centrála kliniky sa nachádza v Košiciach a jej ambulancie nájdete aj v mestách Prešov, Poprad, Bratislava a Žilina. Už takmer 10 rokov patrí medzi vyhľadávané kliniky a jej služby ocenili mnohé známe slovenské a české osobnosti. V ponuke služieb kliniky nájdete ošetrenia a zákroky z oblasti: plastickej chirurgie, liposukcie, estetickej dermatológie, laserovej medicíny, lekárskej kozmetiky, interného oddelenia, oddelenia optimálnej výživy a regulácie hmotnosti a aj ambulanciu trichológie. Moderné prístrojové vybavenie, tím skúsených profesionálov a individuálny prístup sú samozrejmou súčasťou tohto špičkového zdravotníckeho zariadenia.

www.envyklinika.sk     www.vedakrasy.sk   recepcia@envyclinic.sk   www.envymagazin.sk

Kontakt: 055/ 676 1666 

- reklamná správa -

Foto:
envyklinika.sk
Zdroj:
PR článok

Najčítanejšie články


Staň sa fanúšikom

Starostlivosť o seba