Zamilovala som sa do exmanžela mojej sestry: Keď sa to dozvedela, bol to šok pre všetkých

Agáta na vlastnej koži skúsila, ako chutí zakázaná láska. Tá, ktorej osud a zaužívané konvencie ani náhodou neprajú. Zamilovala sa totiž do bývalého svojej sestry.

Zamilovala som sa do exmanžela mojej sestry<

Zamilovala som sa do exmanžela mojej sestry<

Zdroj: Profimedia

Inšpirujte sa: Toľkokrát som to chcela s ním ukončiť, no neustále sa k nemu vraciam: Táto vlastnosť ma na ňom neskutočne priťahuje

Agáta a Nina mali medzi sebou veľmi dobrý vzťah. Bol medzi nimi len ročný rozdiel, takže nielenže boli sestrami, ale zároveň aj najlepšími kamarátkami. Nina však narozdiel od Agáty viedla usporiadaný život. Mala manžela, malú dcérku a ako bonus k tomu prácu, ktorú milovala. Agátka však bola odjakživa veľkou rebelkou. Milovala život a vychutnávala si ho naozaj plnými dúškami. Pracovala ako freelancerka a týmpádom vôbec nemala tendencie usadiť sa. Na chlapov tiež nemala veľké šťastie. Vždy keď sa do niekoho zaľúbila, skončilo to viac - menej fiaskom. Buď bol dotyčný ženatý, mal priateľku, alebo kriminálnik. Áno, samozrejme išlo aj o typy mužov, akých si vyberala. Nina jej vždy dohovárala, že by sa mala už začať konečne správať ako dospelá a usporiadať si život.

Bol to šok pre všetkých

O tom viac zostala Agáta a aj jej rodičia v šoku, keď im Nina oznámila, že sa sa s Adamom rozvádzajú. ”Nikto sme tomu nemohli uveriť. Všetci v rodine sme ich považovali za nerozlučných a o tom, že patria k sebe nikto nepochyboval. Nina sa mi však zdôverila, že po 12 rokoch medzi nimi jednoducho vyprchala láska. Snažili sa ju zachrániť dieťaťom, no ani tento pokus im však nevyšiel. Nina si vzala malú k sebe a v podstate sa s Adamom rozišli v dobrom. Neboli medzi nimi žiadne vyhrotené konflikty, či hádky. Len sa dvaja dospelí ľudia rozhodli, že im bude lepšie, ak pôjdu každý svojou cestou.”

To čo nasledovalo, nikto nečakal

Dva mesiace od rozvodu Agátinej sestry sa však stalo niečo, s čím veru nikto nepočítal. Agáta a Adam si spolu začali. Najskôr išlo o nezáväzný flirt, v ktorom zásadnú úlohu zohral alkohol. No ich románik prerástol do niečoho väčšieho. Agáta sa do Adama zaľúbila. Bezhlavo, čisto a bezpodmienečne. Bola to pre ňu vlastne prvá takáto skúsenosť. A Adam to cítil rovnako. Ich vzťah trval viac ako trištvrte roka, kým sa to rozhodli oznámiť rodine. ”Mala som z toho veľký strach. Nechcela som nikomu ublížiť.  Nina bola moja sestra a ja ju mám úprimne rada. Veľmi som sa bála jej reakcie. O tom viac som zostala v šoku, keď mi povedala, že je to v poriadku. Vraj nech sa tým vôbec netrápim. Považovala vzťah medzi ňou a Adamom za uzavretú životnú kapitolu. No naši to nevzali s takým nadhľadom ako moja sestra. Mama sa zosypala a otec sa so mnou doteraz nerozpráva. Prešli dva roky a ja s rodičmi od tohto momentu nie som vôbec v kontakte. Jediný, kto nám dal paradoxne požehnanie bola sama Nina."

Mohlo by vás zaujímať: Tenká hranica vo vzťahu, keď môže aj tá najväčšia láska zlyhať: Podstatu nájdete v týchto slovách spisovateľa Exupéryho

Foto:
Profimedia
Zdroj:
NM

Súvisiace články

Diskusia k článku

comments powered by Disqus

Najčítanejšie články


Staň sa fanúšikom

Starostlivosť o seba