Červený koberec z noci Oscarov 2018: Margot Robbie stavila na nežnosť, Jennifer Lawrence ohúrila sexi lookom

Pozrite sa na najkrajšie looky z červeného koberca z 90. ročníka udeľovania Oscarov. Svetové celebrity zaujali naozaj prekrásnymi a štýlovými róbami.

Najkrajšie róby z červeného koberca, ktoré nás zaujali

Najkrajšie róby z červeného koberca, ktoré nás zaujali

Zdroj: SITA

Honosné róby a okázalé šaty sú súčasťou výnimočnej udalosti udeľovania Oscarov a celý svet netrpezlivo čaká na najlepšie oblečené celebrity. Feminity tím pre vás zostavil výber tých najokúzľujúcejších rób, ktoré predviedli známe krásky na červenom koberci. Ktorá z nich vás očarila najviac?

Prečítajte si aj: Pravda o oscarových róbach celebrít: Viete, prečo sa rozhodnú pre tie, ktoré majú práve na sebe?

Margot Robbie

Krásna herečka Margot Robbie zaujala v minimalistickej krémovej róbe z módneho domu Chanel, ktorou si okamžite získala obdiv okolia. Obtiahnutý model z jemnej látky sa vyznačoval flitrovaným detailom v oblasti ramien a Margot pôsobila naozaj dokonalo.

Jennifer Lawrence

Herečka Jennifer Lawrence stavila na zlatú flitrovanú róbu z dielne Dior, ktorá jej sadla ako uliata. Sexi blondínka nechala vyniknúť svoje ladné krivky vo výraznom outfite, ku ktorému zvolila aj extravagantné líčenie.

Gal Gadot

Nádherná herečka Gal Gadot si vyslúžila obdiv módnych nadšencov v striebornej róbe z dielne Givenchy. Neprehliadnuteľné lesklé šaty na ramienka sa vyznačovali štýlovými strapcami, ktoré krásne dotvárali jej celkový retro look. Gal k nim doplnila diamantový náhrdelník od Tiffany.

Salma Hayek

Exoticky krásna herečka Salma Hayek zvolila na červený koberec róbu od Gucci. Príťažlivá brunetka oslnila najmä farbou tejto róby v odtieňoch ružovej. Zaujímavý bol aj strih šiat či materiál doplnený o žiarové flitre.

Nicole Kidman

Prekrásna Nicole Kidman v honosnej róbe z módneho domu Armani Privé si užívala obdivne pohľady okolia. Bezchybne tvarovaný strih šiat a okúzľujúca kráľovsky modrá jej nesmierne svedčali a zároveň vytvorili neodolateľný hviezdny look.

Meryl Streep

Pôvabná a uznávaná herečka Meryl Streep zaujala v minimalistickej červenej róbe s dlhými rukávmi, ktorá sa vyznačovala veľmi elegantným a nadčasovým strihom. Tento model jej nesmierne svedčal a Meryl len potvrdila status dokonalej dámy.

Jennifer Garner

Slávna herečka Jennifer Garner očarila v okázalej róbe v odtieňoch kráľovskej modrej, vďaka ktorej si vyslúžila uznanie. Prekrásne šaty s vlečkou z dielne Versace patrili k neprehliadnuteľným kúskom na červenom koberci a Jennifer v nich vyzerala naozaj úžasne.

Sandra Bullock

Herečka Sandra Bullock sa zaradila medzi najlepšie oblečené dámy večera, vďaka flitrovaným šatám, ktoré ladne obopínali jej siluetu. Róba z dielne Louis Vuitton už nepotrebovala výrazné doplnky či šperky, pretože bola ozdobou sama o sebe.

Allison Janney

Víťazka za najlepšie herecké vystúpenie vo vedľajšej úlohe vo filme Ja som Tonya, Allison Janney. Pôvabná herečka doslova zažiarila v krásnej červenej róbe s netradične dlhými rukávmi od návrhára Reem Acra. Tento zaujímavý model nás ohúril!

Pozrite si aj: Najsexi herečky nominované na Oscarov: Nechýbajú dokonalé mladé krásky ani očarujúce dámy v najlepších rokoch

Saoirse Ronan

Mladá herečka Saoirse Ronan vyzerala veľmi pôvabne v sofistikovanej róbe z dielne Calvin Klein. Jemne ružovkasté šaty ladili s výberom jej lodičiek a táto krehká blondínka pôsobila neodolateľne a veľmi nežne.

Jane Fonda

Herečka Jane Fonda potvrdila status dokonalej dámy v krásnej bielej róbe s nezameniteľným šmrncom a zaradila sa medzi najkrajšie oblečené celebrity na červenom koberci. Svoju elegantnú róbu doplnila diamantovými náušnicami.

Ktorá róba z červeného koberca sa vám páčila najviac?

Margot Robbie
157
Jennifer Lawrence
116
Gal Gadot
47
Salma Hayek
42
Nicole Kidman
68
Meryl Streep
116
Jennifer Garner
88
Sandra Bullock
73
Allison Janney
76
Saoirse Ronan
16
Jane Fonda
653
Hlasovalo: 1452

Foto:
SITA
Zdroj:
MB

Súvisiace články

Diskusia k článku

comments powered by Disqus

Najčítanejšie články


Staň sa fanúšikom

Starostlivosť o seba