Presunúť na hlavný obsah

VIDEO: Trendy svadobných šiat pre nevesty na rok 2018: Nechajte sa inšpirovať pri výbere tých svojich!

Móda

Galina Hnatičová odišla do Londýna, kde už nejaký ten čas pôsobí ako módna návrhárka a zakladateľka značky Galina Couture London. Pozrite si rozhovor, v ktorom nám na vlastnej kolekcii priblížila trendy na tento rok nielen pre nevesty, ale aj štýlových ženíchov.

Niečo pre odvážnejšie

Keďže je Galina romantická duša, všetky jej šaty nesú nádych jemnosti, ženskosti a dokonale prepracovaných materiálov. Aj najnovšia kolekcia v sebe skrýva dávku romantiky v kombinácii so súčasnými trendami. „Najnovšia kolekcia sa točí okolo pastelových farieb, ale mám niečo aj pre odvážnejšie nevesty, ktoré sa neboja ukázať v tmavších farbách ako je jemná fialová, ktorá je jedným z trendov roku 2018. Rovnako tak je ním aj tyl, na ktorom je krajka krásne našitá a ukazuje tak i pokožku. Potom záleží už len od nevesty, či jej chce ukázať viac alebo menej, s každým detailom sa totiž dá pekne pohrať.“ dodáva návrhárka.

Inšpirujte sa: Svadobná kolekcia inšpirovaná rockovými hviezdami: Vyrobená pre všetky nevesty, ktoré milujú jedinečnosť!

FEMINITY TV: Galina Hnatičová nám prezradila, aké trendy dominujú svadobným šatám a samotným doplnkom v roku 2018

Treba dbať aj na postavu

Galina sa nevestám snaží poradiť aj vzhľadom na ich postavu. Pri konzultácii sa snažím poradiť, čo im pasuje a čo nie, čo treba zakryť alebo naopak ukázať. Širšia sukňa napríklad stále lešpie vyzerá na vyšších nevestách, pretože tie menšie sa tak nejako stratia vo väčších šatách. Aj kvôli tomu sa podobným strihom snažím vyhýbať. Niektoré nevesty si myslia, že potrebujú princeznovské šaty, pretože im priliehavý štýl nepasuje. Ja ale stále vravím, že podľa toho, ako sú šaty ušité, stále vedia vyniknúť. Všetko treba vyskúšať, čím viac štýlov, tým jednoduchšie nevesta zistí, čo jej viacej sedí.“ prezradila Galina Hnatičová.

Mohlo by vás zaujímať: Tipy a triky pre všetky nevesty: Plánovanie svadby pre zasnúbené dámy, ktoré s tým potrebujú pomoc

Pri mužoch vedie hnedá

Je len na samotnom páre, či sa chcú zladiť, alebo nevesty nechajú, nech sa ženích rozhodne sám. Galina nám však prezradila, že najväčším trendom pri mužoch je tento rok práve hnedá. „Mala som aj nevesty, ktoré nechali ženícha nech sa rozhodne sám, iné sa chceli navzájom zladiť. Ku krémovým šatám pasujú všetky farby, aj tak by som sa ale vyhla extrémom. Pre rok 2018 je ale jedným z trendov hnedá farba. Ak má však nevesta šaty vyslovene odvážnej farby, ako už spomínané slabunko fialové, držala by som sa u ženícha klasickej farby, akou je čierna.“ dodala Galina na záver.

- Najčítanejšie -