Presunúť na hlavný obsah

Fitnesska Weiterová nezabúda pri návšteve Slovenska na jednu vec

Krása

Úspešná bikini fitnesska Nikola Weiterová, ktorá už nejaký čas žije v Amerike, stále púta pozornosť i doma na Slovensku. Hoci za rodinou cestuje len dva razy ročne, čas strávený tu si maximálne užíva. A myslí pritom aj na svoj zovňajšok.

Ako totiž dvadsaťsedemročná kráska priznáva, v Los Angeles, ktoré je aktuálne jej druhým domovom, žiadne estetické zákroky nepodstupuje. „Už roky ostávam verná Inštitútu estetickej medicíny v Pezinku. S doktorkou Pallovou mám tie najlepšie skúsenosti a v žiadnom prípade by som jej cenné rady a skúsenosti nemenila.“

Botulotoxín už po dvadsiatke

Nikola podstúpila po prvý raz vyhladenie vrások botulotoxínom zhruba pred piatimi rokmi. Ako vrcholová športovkyňa absolvuje množstvo fotení aj rozhovorov, preto sa o svoj výzor príkladne stará. A to nielen v posilňovni. „Trápila ma výrazná čelová vráska a tiež veľa žmúrim, keď nemám okuliare.“ Botulotoxín obmedzuje na určitý čas činnosť mimických svalov, čím redukuje ich používanie. Tento efekt  spôsobuje, že vrásky nie sú viditeľné. Svojim účinkom obmedzí nadmernú mimiku, čím neskôr docielime stav pokožky bez výrazných vrások. Je to najrýchlejšia metóda na dosiahnutie redukcie už existujúcich vrások. Výhodou botulotoxínových injekcií je takmer bezbolestná aplikácia a časová nenáročnosť.

Plné pery na počkanie

 Okrem plastickej operácie poprsia tak otvorene priznáva aplikáciu botulotoxínu na korekciu mimických vrások i zväčšenie objemu pier kyselinou hyalurónovou. Kyselina hyalurónová je telu vlastná látka a je prirodzenou súčasťou organizmu preto vďaka nej sa dá dosiahnuť krásny a prirodzený výsledok.  Každý zo spomínaných zákrokov prispel k jej spokojnejšiemu JA, no výraznejšie zásahy do tváre v pláne rozhodne nemá. “Myslím si, že v dnešnej dobe možno robiť zákroky tak, aby finálny efekt vyzeral veľmi prirodzene. Nerozumiem ženám, ktoré majú potrebu skrášľovacie zákroky zahmlievať, prípadne ísť až do extrémov.“ Aj preto má vo výbere kliniky krásy a odborníčok na estetickú medicínu už roky jasno.

Jednoznačná voľba

Doktorka Alena Pallová je jediná lekárka, ktorá sa mi o vizáž stará. Maximálne mi vyhovuje jej prístup, pretože je ľudský, priateľský, vždy sa mi snaží do detailov vysvetliť priebeh zákroku a všetky potrebné detaily.“ Estetická medicína napreduje míľovými krokmi a IEM je jedným z mála zariadení, ktorému sa darí držať krok s celosvetovými trendami. Čo si  v Inštitúte cením azda najviac je, že sa nesnažia na klientovi za každú cenu zarobiť, ale vyjadria svoj názor, poriadia možno lepšie varianty. A to, špeciálne v dnešnej dobe, nie je samozrejmosť.

-Reklamná správa- 

- Najčítanejšie -

Diskusia k článku

comments powered by Disqus