Zmeňte svoje telo raz a navždy: Objavte svoje krajšie ja s nuMe!

Nekonečné držanie diét, jojo efekt, priberanie a strata sebavedomia. Tým všetkým sme si mnohé prešli. Tri z vás sa vydali na veľkú 90-dňovú premenu a odhodlali sa zmeniť svoje stravovanie a životný štýl. Sledujte ich cestu za krásnym telom spolu s nami!

Zdroj: nu-me.eu

Celulitída, prevísajúce brucho, mľandravé stehná... To je dennodenný strašiak nielen pre ženy, ktoré sa snažia zhodiť po pôrode. Kilá sa vekom začnú lepiť akoby „samé od seba“. Dôležitý je pohyb, zdravé stravovanie a celková zmena návykov. Chudnutie je totiž zmena životného štýlu nastálo a to, ako vyzeráme, pramení z nášho vnútra. Všetky však môžeme vyzerať krásne a sebavedome, stačí zmeniť  doterajší spôsob stravovania a zaradiť do života pohyb. Aj vy sa môžete cítiť sebavedome a byť plné energie!

Ako bude premena s nuMe prebiehať?

Maťka z Banskej Bystrice, Aďka z Martina a Lucka z Bratislavy sa rozhodli pre veľkú zmenu. Každá z nich má na premenu svojho tela dôvody, ktoré im bránia tešiť sa zo života a cítiť sa spokojne. Preto sa mladé ženy odhodlali skúsiť 90 – dňovú výzvu MY HAPPY nuMe. Počas nej sa dámy budú riadiť tréningomosobnej trénerky a výživovej poradkyne a dodržiavať výživový plán s produktami nuMe. Ide o veľminízkokalorickú stravu s kolagénom vyvinutú lekármi, výživovými poradcami a osobnými trénermi.  Naše tri dámy budú cvičiť nielen doma, ale budú navštevovať aj fitnes centrá vo svojom meste.Aby premena bola aj príjemná, občas využijú aj služby salónov krásy.

Kto sú naše tri bojovníčky?

Aďka Bellová: Musí poraziť samu seba

Adriana je 27-ročná mama štvorročnej dcéry zo Šútova pri Martine. Tým, že pracuje v stravovacom zariadení, bude sa musieť počas svojej cesty k novému telu popasovať s množstvom nástrah v podobe nezdravého jedla. Aďkine problémy s postavou datuje ona sama po nástupe do práce z materskej dovolenky. Sladkosti, kalorické bomby a večerné prejedanie spôsobili mladej mame kilá navyše, nulovú energiu a neustálu únavu. Podarí sa jej odstrániť zlozvyky z minulosti a dosiahnuť vďaka 90-dňovej výzve MY HAPPY nuME príťažlivé telo, po ktorom túži?

Lucka Knaze Nováková:  Na sladké musí zabudnúť

Táto 30-ročná Bratislavčanka je pri pohľade do zrkadla, podobne ako mnohé z nás, nespokojná. Napriek tomu, že má rada šport, nedarí sa jej prebytočných kíl zbaviť, rovnako tak ani neutíchajúcej chuti na sladké. K jej váhe neprispieva sedavé zamestnanie ani chvíle, kedy pri vlčom hlade siahne v rýchlosti po nezdravých potravinách a polotovaroch. Lucka sa najviac teší, že počas 90-dňovej výzvy MY HAPPY nuME bude mať nuMe produkty vždy poruke a ich časovo nenáročná príprava ju neodradí a nesiahne po nezdravom jedle.

Maťka Karásková: Potrebuje naštartovať chudnutie

32-ročná zdravotná sestra na materskej už dlhšie bojuje s nadváhou, najväčší problém jej robia stravovacie návyky. Maťka z Banskej Bystrice sa kedysi udržiavala vo forme športom, no prišli tri tehotenstvá, naberanie a zhadzovanie, boli časy keď sestrička vážila viac ako sto kíl, nevládala dýchať a pri pohľade do zrkadla sa jej chcelo plakať. Frustrácia ju však vyburcovala natoľko, že sa zaťala a schudla na váhu 89 kg. A dosť, jej chudnutie sa zastavilo. Aj preto ju zaujala 90 – dňová výzva MY HAPPY nuMe a verí, že sa dostane na váhu, ktorú si predsavzala.

Sledujte spolu s feminity.sk ako si naše dámy počínajú, pravidelne budeme ukazovať kroky ich premeny!

Zmeňte aj vy svoj život s nuMe, nájdite si čas pre seba a buďte ZDRAVÁ, ŠŤASTNÁ, SPOKOJNÁ A SEBAVEDOMÁ.

Prečo produkty nuMe?

nuMe diétna strava predstavuje inovatívny spôsob chudnutia a celkovú zmenu životného štýlu pomocou veľmi nízkokalorickej diéty. Denné menu obsahuje 6 porcií nuMe diétnych nápojov, polievok a tyčiniek s kolagénom, ktoré úplne nahradia celodenný príjem stravy a zabezpečia 100 % vitamínov, minerálov a vlákniny s minimom kalórií potrebných pri zdravom chudnutí. Každá porcia nuMe produktov je obohatená o kolagén, ktorý prispieva počas diéty k obnoveniu pevnosti a pružnosti pokožky. nuMe výživový plán obsahuje 1 - 8 týždňové diétne balíčky, ktoré budú doplnené jedinečným nuMe tréningovým sprievodcom(NBG). Ten ponúka kompletný program s NBG cvičebným, poradenským a motivačným plánom k  dlhodobej zmene životného štýlu. Tak čo, idete s nami do toho?

Viac info nájdete na: https://www.nu-me.eu/sk/, sledujte nás aj na Facebooku a vyskúšajte jedlá aj cviky, ktoré pridávame!

- reklamná správa -

Foto:
nu-me.eu
Zdroj:
PR článok

Vysetrenie.sk

PlniElanu.sk

Najčítanejšie články

Staň sa fanúšikom

Starostlivosť o seba