Presunúť na hlavný obsah

Krásna Halle Berry má aj po 50-tke perfektnú figúru: Pozrite sa, čo pre ňu sympatická herečka robí

Feminity

Bývalá Bond girl americká herečka Halle Berry vyzerá naozaja skvele. A vek jej rozhodne neuberá na kráse, práve naopak. Ohaľte spolu s nami, čomu vďačí za krásnu postavu.

Čítajte tiež: Ktoré známe celebrity zázračne zastavili čas a nezmenili sa už niekoľko rokov? Tieto ženy poznajú elixír mladosti

Sympatická herečka Halle Berry patrí k jednej z mála dám svetového showbiznisu, ktorej telo neprešlo rukami plastického chirurga. Po celulitíde, nie je na jej vyšportovaných nohách ani stopy a jej ploché bruško jej veru môžu závidieť aj oveľa mladšie kolegyne. Viete, ako to táto žena robí? 

Na cvičenie nedá dopustiť

Áno samozrejme aj dobré gény urobili v prípade Halle svoje, no čokoládová kráske dobre vie, že nič nie je zadarmo. Práve preto nedá doputiť na pravidelné cvičenie.  Miluje kardio a posilňovanie. Do fitka chodí aspoň štyrikrát do týždňa a popri tom si ešte vo voľnom čase rada zabehá. Navyše o pohyb sa jej starajú aj jej dve rozkošné ratolesti. Práve vďaka nim sa herečka nezastaví, ani keby chcela. 

Strava, strava, strava

Čo sa týka jedálnička, Halle v ňom má jasno. Drží sa pravidla čísla 5, ktoré jej prezradil fitness tréner. Každé jej jedlo má teda spĺňať 5 kritérií.

1. Hlavné jedlo musí byť nízkotučné a zároveň veľmi bohaté na bielkoviny

2. Jedlo má mať uhľohydráty s nízkym glykemickým indexom

3. V každej porcii má byť 5-10 gramov vlákniny

4. Pridané tuky by musia byť len z kategórie tých zdravých

5. Nápoj k jedlu nikdy nesmie byť sladený

Zároveň je v jedení veľmi dôležitá pravidelnosť. Presne tú dodržiava Halle do bodky. Herečka totiž veľmi dobre vie, že práve stravovací režim je alfou a omegou, ak chcete vyzerať skutočne dobre.

Neprehliadnite: Nie sú až také štíhle a dokonalé: J. Lo pozná trik na celulitídu, tieto celebrity sa zase spoliehajú na zoštíhľujúcu bielizeň

- Najčítanejšie -