Presunúť na hlavný obsah

Po 15 rokoch manželstva som bola ochotná mužovi odpustiť opakované nevery: Prezradím vám, prečo

Feminity

Adela svojho muža milovala. Skutočne a oddane. Až tak veľmi, že mu bola ochotná odpustiť aj jeho opakované nevery.... Jej dôvod vás naozaj prekvapí.

Inšpirujte sa: Zistila som, že som len jednou zo zástupu jeho mileniek: Až toto mi ukázalo, prečo mi to vadí

”S Tiborom som sa zoznámila hneď po výške v práci. Robil na rovnakom oddelení a od začiatku sme si skvele rozumeli. Dva roky sme boli čisto len kamaráti, kým sa to medzi nami zmenilo na niečo viac. Poznali sme sa dokonale, vedeli sme o sebe všetko. Od začiatku mi bolo jasné, že Tibor je ”lámač ženských sŕdc” a baby na neho jednoducho letia. A presne tomuto jeho šarmu som podľahla aj ja. Myslela som si a tajne som dúfala, že sa pri mne zmení. Skutočne to tak isté obdobie aj vyzeralo.” No žiaľ Adeline predstavy sa nenaplnili. Napriek tomu, že bol Tibor voči nej veľmi pozorný a láskavý, netrvalo dlho a jeho pravá tvár sa ukázala aj v ich vzťahu. 

Začala mu bezhranične dôverovať

Adela a Tibor sa brali po polročnej známosti. Bolo to rýchle, spontánne a nečakané. Najskôr všetko vyzeralo viac ako idylicky. Užili si romantickú svadobná cestu a Adela bola presvedčená o tom, že sa Tibor zmenil. Začala mu bezhranične dôverovať. No po návrate z medových týždňov jej začali byť určité veci podozrivé. ”Tibor zostával v práci oveľa dlhšie, začal chodiť častejšie na služobné cesty. Čoraz menej času trávil doma. Navyše sme mali v práci novú, mladú a sexi kolegyňu, po ktorej sa už dlhší čas obzeral. Najskôr som si myslela, že som len paranodidná. No jeden večer, keď som sa nečakane vrátila do práce po zabudnutý mobil, pristihla som ich priamo pri vášnivom milovaní. Tibor nevydal zo seba ani hlások. Bol v šoku, keď ma uvidel vo dverách. Potom, čo prišiel domov, začal sa mi ospravedlňovať a snažil sa mi všetko vysvetliť. Odpustila som mu, tak veľmi som ho ľúbila.”

Keď láska bolí...

No toto ani náhodou nebolo jediné Tiborovo zlyhanie. Jeho nevery sa opakovali s pravidelnosťou. Hoci o mnohých Adela vedela, rozhodla sa mu ich tolerovať. Pýtate sa aký bol jej dôvod?: ”Verila som a stále verím, že sa zmení. Milujem Tibora tak, ako som nemilovala nikoho pred ním. Jednoducho nechcem o neho prísť. Práve preto som ochotná aj tieto jeho ”zahnutia” nevidieť…. Láska k nemu je silnejšia ako ja sama.”

Mohlo by vás zaujímať: Hneď po narodení dcérky som si začala so svojím šéfom: Keď na to prišiel môj muž, neuveríte, čo urobil

- Najčítanejšie -

Diskusia k článku

comments powered by Disqus