Presunúť na hlavný obsah

Rozkvitnite od hlavy až k pätám!

Feminity

Nič proti kráse rozkvitnutej jarnej lúky, ale tohto roku bude mať veru vážnu konkurenciu – vás!

Nie je žiadna náhoda, že kvetiny sú rok čo rok najskloňovanejším módnym trendom jari. Prečo? Lebo nás nikdy neprestanú nudiť. Na svete existuje viac ako 270 000 typov kvetín, takže buďte bez obáv, dámy, inšpiračný zdroj sa len tak skoro nevyčerpá. Stylistka Mirka Dobiš Michalková si spravila výlet do Polus City Center, partnera rubriky Nákupný špión, aby pre vás „natrhala“ kvetiny, s ktorými rozkvitnete od hlavy až k pätám.

1. Tenisky PROMOD

Tiež sa tak tešíte, ako konečne odľahčíte krok a po sezóne čižiem vytiahnete zo skrine tenisky? Spravte si radosť originálnym kúskom z Promodu, ktorý púta pohľady nielen vďaka farebnému kontrastu, ale aj nežnej ružičkovej výšivke na bokoch. 
 
Cena: 35,95 eur

2. Rifle PROMOD

Vyšívaná aplikácia je ďalší originálny nápad, ako dostať do jarného šatníka viac kvetín. Pozrite sa, ako netradične vyzerá na denime. Z klasických riflí spraví tento výrazný prvok trendy kúsok vhodný aj na spoločenskú udalosť. 
   
Cena: 49,95 eur

3. Šaty ORSAY

Modré kvetinové šaty s áčkovým strihom sukne si vás získajú hneď na trikrát. Vďaka vzdušnému, ľahučkému materiálu sa dobre nosia, nekrčia sa, takže ani po presedenom dni v kancelárii nestratia zo svojho pôvabu a do tretice – pristanú každému typu postavy. Tu naozaj nemáte čo váhať!
  
Cena: 36,99 eur

4. Kabelka ORSAY

Cez deň môžete byť praktickou ženou „do voza“, večer elegantnou dámou „do koča“ bez toho, aby ste sa vzdali vzoru, ktorý ste si zamilovali. Značky Orsay vychádza v ústrety zákazníčkam s ustáleným vkusom a zaradila do ponuky kabelkovú dvojku, ktorú môžete striedať na zmeny. Cez deň do tej väčšej schováte všetko, čo vám treba do práce, večer dáte vydýchnuť pleciam s mini verziou, ideálnou na kávičku či do kina. Na doladenie odporúča stylistka Mirka kvetinovú šatku z rovnakej predajne. 
  
Cena: malá kabelka: 18,90 eur, veľká kabelka: 27,99 eur, šatka: 9,99 eur

5. Sako a tričko ORSAY

Čierno-bielu sme v Poluse stopovali minule, ale nedalo nám neprepašovať ju aj do dnešného vydania Nákupného špióna. Samozrejme, s kvetinami! Bavlnené tričko v spojení so sakom do pásu zabodujú na rande a neurazia ani na biznis obede. 
     
Cena: sako: 46,99 eur, tričko: 9,99 eur

6. Parfum MARIONNAUD

Je to už niekoľko rokov, čo Marc Jacobs rozvoniava voňavkársky trh so svojou kvetinovou edíciou Daisy. Najnovší prírastok do populárneho radu, Kiss (bozk), vás po zatvorení očí a hlbokom nádychu prenesie na jarnú lúku a budete mať čo robiť, aby ste hneď na mieste nezačali tancovať. A vlastne, prečo nie?! Novinku v atraktívnom obale, a uzáverom charakteristickým pre túto edíciu, kúpite exkluzívne v predajniach Marrionaud.
  
Cena: 73,50 eur

7. Náušnice BIJOU BRIGITTE

Nie všetkým ženám vyhovujú visiace náušnice, a tak Mirka pri nákupoch myslela aj na dámy obľubujúce športovú eleganciu. Napichovacie kvietky do uší sú vo výraznom červenom odtieni, takže nenápadne pritiahnu pozornosť k tvári nositeľky. Ak si potrpíte na zladené doplnky, určite si vyberiete aj z plejády kvetinových náhrdelníkov i náramkov. 
   
Cena: 9,95 eur

8. Pančucháče LINDEX

Koľkokrát ste sa už pristavili v butiku pri vzorovaných pančucháčoch a váhali, či ich vziať alebo nie? Vieme, je to odvážna voľba, ale práve preto ich pre vás Mirka odskúšala, nech máte dôkaz, že to skutočne nie je iba trend pre dievčatká. Na ženských nohách vyzerajú nesmierne zvodne a keď k nim doladíte zvyšok outfitu v jednej farbe, výsledok bude sama elegancia! 
    
Cena: 12,95 eur

9. Veľkonočné predstieranie TCHIBO  

Fenomén slow food, čo radí vychutnávať si jedlo pomaly a ideálne v domácom prostredí, je nielen zdravým, ale aj štýlovým protikladom k rýchlemu občerstveniu. O koľko väčšie bude potešenie z jedla, keď si ho naservírujete na vkusnom podklade! Keďže Veľká noc je za dverami, Mirka pre vás zvolila sviatočné predstieranie, ktoré však hravo zužitkujete aj po zvyšok jari. 
  
Cena: 
behúň: 12,99 eur misky: 14,99 eur taniere: 14,99 eur
    
Sledujte našu rubriku Nákupný špión aj na Facebooku, kde môžete súťažiť, posielať svoje tipy na vopred určenú tému a vyhrať atraktívne darčeky. 
Už o dva týždne prevetráme sortiment predajní v Poluse a predstavíme vám vychytávky na tému „DENIM“. Nenechajte si ujsť najbližšie vydanie rubriky Nákupný špión, nech vystopujete, čo je IN, skôr ako všetci ostatní.
 
S pozdravom a s prianím krajšieho dňa, tím Nákupného špióna z POLUS CITY CENTER.