Presunúť na hlavný obsah

Šatky do vlasov ako nový jarný doplnok: Svet módy sa z nich ide zblázniť

Móda

V zákulisí módnych prehliadok či priamo na mólach jedinečných šou sme mali možnosť zahliadnuť trend, ktorý nás doslova uchvátil. Štýlové a jedinečné šatky do vlasov sú akousi ukážkou toho, že ženskosť je stále na prvom mieste aj oblasti módnych trendov.

Farebné, štýlové a nesmierne trendy! Presne také sú šatky do vlasov, ktoré slúžia ako najnovší jarný doplnok. Zaobstarajte si aj vy tieto okázalé doplnky do vlasov a privítajte jar vo veľkom štýle. V hre sú kvetinové vzory, žiarivé farby množstvo spôsobov na uviazanie týchto šatiek.

Mohlo by vás zaujímať: 5 typov líčenia, ktoré vám dokážu, že marhuľové odtiene sú neodlúčiteľnou súčasťou jari!

Sofistikované a veľmi pôsobivé

Ukážte svoju nežnú stránku a zaujmite dokonalým módnym doplnkom, ktorý je tiež aktuálnym módnym trendom. Na hlave sa totižto nosia krásne farebné šatky so skvelou dávkou elegancie a jedinečnosti. Bodkované vzory predsa nesmú chýbať!

Žiarivé farby

Jar je plná žiarivých farieb a kvetín, ktoré spoločne vytvárajú bezchybnú symbiózu. Uviažte si na hlavu šatky vo výraznej červenej, modrej či oranžovej farbe a vdýchnite svojmu výzoru celkom nové ja. Hodvábne materiály vás potešia aj na dotyk. 

Pastelové farby

Pastelové farby či zemité odtiene tvoria naozaj naturálne pôsobiaci look a nám sa toto prevedenie nesmierne páči. V kurze je mentolová modrá či prírodné odtiene s jedinečným šmrncom a vkusom. Stavte na šatku, ktorej sa nebudete chcieť vzdať.

Vzory

Vzorované motívy či rôznorodé potlače si našli svoje uplatnenie aj v spojení s elegantnými šatkami do vlasov. Tieto farbené skvosty slúžia ako náhrada čelenky a preto ich milujeme najviac. Veď čo môže byť lepšie, keď je módy trend zároveň aj praktickou záležitosťou?

Inšpirujte sa: Trendy kabelky, ktoré nás zaujali najviac: Tieto štýlové kúsky by chcela vlastniť doma nejedna žena

Inšpirované jarným obdobím

Jarné obdobie v sebe skrýva akúsi zvláštnu auru. Ročné obdobie, kedy všetko kvitne a prebúdza sa zo zimného spánku charakterizujú najmä farby a jemné materiály. To všetko nájdete aj v prepojení s aktuálnym módnym trendom.

- Najčítanejšie -