Presunúť na hlavný obsah

Počuli ste už o mokrom účese? Takto sa nosí look, ktorý má poriadne grády!

Krása

Mokrý účes je považovaný za veľmi moderný či priam nadčasový vlasový styling, ktorý nás mnohokrát uchvátil na svetových módnych prehliadkach. Dnes vám ukážeme, ako si ho môžete vytvoriť v pohodlí domova.

Mokrý vzhľad vlasov je už dlhší čas uznávaným účesom medzi svetovými celebritami a často sa využíva aj na módnych prehliadkach. Nebojte sa, tento trend si nevyžaduje, aby ste vychádzali vonku s mokrom hlavou a nebodaj prechladli. Mokrý vzhľad vlasov docielite správne zvolenými produktmi a nenáročným postupom, ktorý vám teraz predstavíme. 

Prečítajte si aj: Zázračné séra, ktoré dodajú vašej pleti potrebnú energiu: Rozjasnite sa pomocou týchto beauty elixírov!

Rovnako ako pri väčšine iných účesov, aj tu je dôležitá výdrž tohto looku a preto je dôležité dbať na kvalitné vlasové produkty, vďaka ktorým váš účes vydrží naozaj dlho. Či sa už chystáte na spoločenský večierok alebo si tento extravagantný look chcete zvoliť na rande, myslite na tieto základné pravidlá. 

Začnite s jemne vlhkými vlasmi

Mysleli ste si, že tento účes docielite namočením vašich vlasov? Mýlili ste sa! Pre tento vlasový štýl potrebujete, aby boli vaše vlasy jemne vlhké, pretože vtedy s a s nimi bude pracovať najlepšie. Začiatočným krokom ich nechajte jemne vyschnúť a použite olej na vlasy, ktorý im dodá potrebný lesk.

Vlasový gél

V ďalšom kroku dbajte dôraz na výber správneho vlasového gélu, ktorý dodá vašej hrive mokrý efekt. Nelepivý a vysoko lesklý gél na vlasy udrží vlasy na mieste a odolá aj nepriaznivým podmienkam počasia. Naneste v dostatočnom množstve na vaše vlasy a rozotrite ho po dĺžkach. 

Rozčešte

Nedbalý účes zvaný aj ako mokrý efekt vlasov pôsobí síce veľmi rebelsky a neupravene, ale opak je pravdou. Aj k tomuto účesu budete potrebovať kefu na vlasy či hrebeň, ktorým začešete vašej vlhké vlasy dozadu a dodáte im ten správny tvar.

Inšpirujte sa: Podkladové bázy pre dokonalo hladkú pleť: Nezabudnite na tento krok pred nanášaním make-upu!

Krémový dotyk

Skvelým pomocníkom pri vašom mokrom vzhľade bude aj olejový zázrak od Dove, ktorý dodá vašim vlasov ozajstnú hebkosť a lesk. Týmto príjemne voňajúcim sérom môžete uhladiť váš účes a tešiť sa s dokonalého mokrému vzhľadu vašich vlasov.

 

- Najčítanejšie -

Diskusia k článku

comments powered by Disqus