Presunúť na hlavný obsah

Krásna Barbora Rakovská miluje cestovanie: Pozrite sa, na ktoré miesta nedá so svojou Amiou dopustiť

Feminity

Krásna a úspešná moderátorka Barbora Rakovská je síce pracovne veľmi vyťažená, no napriek tomu si počas roka vždy nájde čas na spoznávanie nových krajín a kultúr. Cestovanie je pre ňu totiž vášňou. Odhaľte spolu s nami, ktoré miesta sú pre sympatickú blondínku srdcovkou!

Inšpirujte sa: Prominentné krásky pútali pozornosť: Dominika Ducová zvolila sexi imidž, Kristína Kormúthová hviezdila

Sama hovorí, že ak by mohla precestovala by svet. Očarujúca a nežná blondínka cestovanie miluje od malička. Rada spoznáva nové miesta, kultúry, ľudí, chute, vône. Každá krajina je niečím špecifická, výnimočná a má svoj šarm. No napriek tomu sú miesta, na ktoré sa Barbora rada vracia a sú jej srdcovkou. Medzi také bezpochyby patrí aj Taliansko. 

Nedávno sa do Ríma, vybrala aj spolu s dcérkou Amiou. A vidieť, že spoločné chvíle si dievčatá užívali naozaj naplno. Niet sa čomu čudovať, ide predsa o jedno z najkrajších a najromatickejších miest Európy. 

Sympatická moderátorka chce, aby Amia videla, čo najviac. Práve preto sa jej snaží ukázať krásy rôznych kultúr. A keďže Barbora počas roka veľa pracuje, čas trávený spolu si vychutnávajú mama s dcérkou o to intezívnejšie. 

Amerika je Barborinou srdcovkou. Ak sa jej podarí zavíta tam niekoľkokrát do roka.

A práve tu sa podľa nej nachádza skutočne čarovné miesto: "Jedno z najkrajších miest na svete", napísala na svojej sociálnej sieti  pod fotku z Grand Canyonu. 

Okrem Ameriky zbožňuje Paríž, Štokholm, Londýn, Budapešť, či Prahu. Vidieť, že Barbora naozaj vie, že cestovaním sa človek nielen učí a dokáže zresetovať, ale spoznáva aj sám seba. 

Inšpirujte sa: Telkáč roka 2017: Alena Pallová opäť bodovala, Sandra Rozborilová ako elegantná dáma, ktorá to vie s farbami

- Najčítanejšie -