Letná sezóna plná vzdušných kúskov na dosah v najnovšej kolekcii H&M!

Využite letné dni na príjemné chvíle v spoločnosti rodiny alebo priateľov a naplánujte si záhradnú párty či piknik. S výberom outfitu si už hlavu lámať nemusíte - novinky v dámskom oddelení H&M to vyriešia za vás! S najnovšou kolekciou sa budete cítiť chic a pohodlne za každých okolností.

Zdroj: H&M

Vychutnávajte si horúce dni v jemných odtieňoch modrej či indigo s vypraným efektom. Alebo podľahnite kvetovaným vzorom, ktoré vás pozitívne naladia na celý deň! Všetky novinky sú vyrobené z mäkkých vzdušných látok, ktoré zabezpečia nekonečné pohodlie a voľnosť pohybu.

Nadýchané tuniky, nohavice s prúžkami, odhalené ramená, romantické ležérne šaty či originálne detaily v podobe viazania - zamerajte sa na jednoduché kúsky, ktoré doplníte nápaditými doplnkami. Letná sezóna je na dosah a s našou najnovšou kolekciou k nej budete o krok bližšie.

Ak sa chystáte stráviť horúce letné dni pri vode, nezabúdajte na poriadnu dovolenkovú výbavu!

Letná kolekcia plaviek v dámskom oddelení H&M je rôznorodá a plná farieb! Podľahnite najnovším trendom, ktoré je možné navzájom kombinovať a hodia sa na dovolenku pri mori či príjemný víkend pri jazere. Vyberte si plavky z palety neutrálnych farieb, ako sú čierna, biela či tmavozelená alebo vsaďte na výraznú žltú či ružovú. Nebojte sa kombinácie vrchného a spodného dielu v iných farbách, budete pôsobiť sviežo a trendy. Ak preferujete jednodielne plavky, vyskúšajte nové zaujímavé strihy s volánmi. Inšpirujte sa letnou dámskou kolekciou plaviek a vneste do vášho dovolenkového šatníka svieži letný vánok a výrazne farby!

Aktuálna letná kolekcia je dostupná vo všetkých kamenných predajniach H&M na Slovensku.  

www.hm.com

- reklamná správa -

Foto:
H&M
Zdroj:
PR

Najčítanejšie články

Staň sa fanúšikom

Starostlivosť o seba