Dokonalé krivky vďaka produktom nuMe: Takto sa vám podarí zmeniť svoje telo raz a navždy!

Ako schudnúť bez jojo efektu? Nízkokalorická strava nuMe vám pomôže nadobudnúť telo svojich snov. Inšpirujte sa účastníčkami veľkej premeny MY HAPPY nuMe!

Zdroj: PR

Aj keď sa vám počas zimy úspešne darilo skrývať svoje nadbytočné kilá, v lete vaše maskovanie nebude fungovať. Teplé dni odhalia každý faldík a nedokonalosti vašej postavy. Ste zo svojho neforemného tela už unavené? Nebaví vás skrývať mohutné stehná a prevísajúce bruško? Nie ste v tom samy! Ak chcete byť do leta fit, mali by ste začať robiť niečo pre seba. Čo tak skúsiť veľmi nízkokalorické produkty nuMe ako naše tri bojovníčky?

Zvýšte si sebavedomie, cíťte sa zdravo a krásne

Martina, Adriana a Lucia sú na ceste za svojím novým, krajším JA. Majú za sebou dva mesiace cvičenia pod vedením trénerky a stravovanie podľa plánu s diétnymi produktmi nuMe. Výsledky sú už vidieť, dámy si nevedia vynachváliť svoje telo ľahšie o niekoľko kilogramov a kochajú sa pohľadom do zrkadla. Aj vy môžete schudnúť a cítiť sa lepšie. Stačí vám pevná vôňa a lahodná diétna strava s kolagénom nuMe. Veľmi nízkokalorická strava, pri ktorej prijímate menej ako osemsto kalórií denne, vám pomôže zhodiť 1,5 – 2,5 kilogramu za týždeň. nuMe výživový plán nie je len klasická diéta, ale životný štýl, ktorý vám pomôže zvyknúť si na 6 malých porcií jedla denne. Konzumáciou viacerých menších porcií počas dňa bude váš metabolizmus pracovať lepšie ako kedykoľvek predtým. Tri ženy, ktoré podstupujú premenu MY HAPPY nuMe, sa zhodli v jednom – zmena životného štýlu im vylepšila rodinné vzťahy a vzťah k samým sebe. Dámy sa tiež naučili šesťkrát denne jesť, vďaka lahodným diétnym produktom nuMe majú krajšiu pleť a vlasy, tiež pociťujú dostatok energie a celkovo sa tešia sa zo svojho úspechu. Zadosťučinením je pre ne menšia konfekcia, vyššie sebavedomie a dobrý pocit.

Čím je strava nuMe taká výnimočná?

Zabudnite na rátanie kalórií. S jednou porciou nuMe diétnej stravy prijmete len 116-118 kcal a ich príprava vás neodradí, pretože zaberie len dve až tri minúty. Obľúbené produkty nuMe – diétne nápoje, polievky a tyčinky s kolagénom, obsahujú všetky potrebné vitamíny, minerály, vlákninu a bielkoviny, ktoré telo potrebuje pre svoje správne fungovanie, takže počas chudnutia nepociťujete únavu ani hlad. Kolagén v nich obsiahnutý prispieva k pevným nechtom, vlasom a krásnej pokožke. Lahodné nápoje a jedlá si bez problémov môžete pripraviť aj na cestách alebo mimo domova. Samotné dievčatá priznali, že aj vďaka rýchlej príprave a skvelej chuti sa natrvalo usídlia v ich stravovacom režime aj po skončení premeny MY HAPPY nuMe. Hľadáte rýchle osvieženie? V týchto teplých dňoch si môžete do diétnych nápojov nuMe pridať kocky ľadu a získate chladený drink, alebo si môžete pripraviť chutné a zdravé palacinky.

Ako sú na tom po dvoch mesiacoch účastníčky našej trojmesačnej premeny MY HAPPY nuMe?

Adriana

Lucia

Martina

Vytvarujte si postavu s nami!

Inšpirujte sa cvikmi na chudnutie, ktoré pomáhajú aj Adriane, Lucii a Martine. Vyformujte si brucho, ruky, zadok a nohy aj vy. Jednodňový jedálniček vám ukáže, ako sa stravujú naše tri bojovníčky. Produkty nuMe im pomohli k celkovej zmene stravovacích návykov a dámam sa podarilo zhodiť niekoľko kilogramov a znížiť číslo konfekcie. Podariť sa to môže aj vám!

Chcete tiež zmeniť svoj život, byť do leta fit a zahviezdiť vďaka novým krivkám? Využite zľavový kupón, ktorý sme pripravili pre čitateľky portálu FEMINITY a urobte prvý krok k vašej premene!

- reklamná správa - 

Foto:
nu-me.eu
Zdroj:
PR článok

Vysetrenie.sk

PlniElanu.sk

Najčítanejšie články

Staň sa fanúšikom

Starostlivosť o seba