Presunúť na hlavný obsah

Náhrdelník choker zažíva veľký návrat do sveta módy: Jeho nové prevedenie nás očarilo!

Móda

Štýlové a moderné prívesky na krk sú späť a sexi ako nikdy predtým! Vlna móda opäť priniesla závan týchto nadčasových náhrdelníkov a my vám dnes predstavíme ich najkrajšie verzie. Pripravte sa na poriadnu dávku horúcich trendov a noviniek.

Veľmi pôsobivé prívesky na krk s názvom choker sa nosili už minulú letnú sezónu a inak tomu nebude ani teraz. Slnečné leto plné noviniek sa nezaobíde bez tohto módneho doplnku s poriadnou dávkou grácie a jedinečného štýlu. Svetové modelky ako priekopníčky v oblasti módnych trendov nám opäť dokázali, že tento náhrdelník nemá konkurenciu. Naučte sa ho nosiť rovnako ako ony.

Mohlo by vás zaujímať: Módny trend, po ktorom všetci šalejú: Štýlové ľadvinky pre extravagantné krásky!

Dotyk zamatu

Zamatový choker vás nadchne svojím jemným a veľmi pôsobivým prevedením. Nielenže vyzerá veľmi moderne a nadčasovo, ale zároveň si zanecháva svoju jedinečnú stránku. Páči sa nám spojenie zamatového materiálu s jemným príveskom, ktorý oživí celý náhrdelník.

Jemný šperk

Šperk, ktorý vás očarí na prvý pohľad je jednoznačne tento jemný zlatý prívesok na krk s medajlónikom. Nadčasová a veľmi krásna verzia chokera si nás získala svojím vzhľadom a skvelým ladením k zvyšku outfitu. Inšpirujte sa štýlom modelky Romee Strijd a zvoľte ho na horúci letný festival

Elegantný detail

Široké náhrdelníky na krk so skrytým odkazom v sebe skrývajú akýsi hlbší význam. Či už sa rozhodnete pre jemný nápis alebo prívesok v podobe srdiečka je len na vás. Jedno je však isté, tento odkaz do sveta bude príjemnou správou pre ľudí, s ktorými v ten deň prídete do styku.

Jemné retiazky

Moderné prevedenie známeho náhrdelníka s názvom choker je aj prepojenie viacerých retiazok a vytvorenie tejto dokonalej kombinácie. Vrstvenie teda funguje aj pri módnych doplnkoch a tento hviezdny look je toho dôkazom. zaujímavosťou je, že tento prívesok môžete kombinovať aj s náušnicami v rovnakom štýle a stále vyzerať vkusne a nepreplácane.

Inšpirujte sa: Inšpirujte sa nadčasovým trendom, ktorý nikdy nevyjde z módy: Všade samé prúžky!

Dokonalá ozdoba

Elegantná verzia moderného prívesku na krk sa zapáči všetkým vám, ktoré uprednostňujete eleganciu a gráciu. Ženský doplnok s vykladanými kamienkami vám dodá potrebnú iskru a vy sa po celý večer budete cítiť maximálne sebavedomo a krásne. Tento by dozaista nemal chýbať vo vašej výbave.

- Najčítanejšie -