Presunúť na hlavný obsah

Letné účesy do práce, ktorými sa teraz môžete inšpirovať: Obmeňte svoj vzhľad jednoduchými trikmi

Krása

Každodenná ženská dilema, ktorá sprevádza mnoho dám je oficiálne zažehnaná! Nerozhodnosť, ako si upraviť vaše vlasy ráno do práce vás už nemusí viac trápiť, pretože sme pre vás pripravili rýchly kurz trendy letných účesov, ktorými sa môžete teraz inšpirovať.

Rozpustená klasika, vysoký chvost, nedbalý drdol či sexi kučery? To všetko môžete zakomponovať do vašej každodennej rannej rutiny, ktorá vás však nezdrží viac ako 5 minút. Vybrali sme pre vás štýlové letné účesy do práce, ktorá vás potešia nielen svojim vzhľadom, ale aj praktickým a rýchlym postupom.

Prečítajte si aj: Zázrak pre slnkom vysušené vlasy: Táto výživná domáca maska zo štyroch surovín ich preberie k životu

Uhladená dáma

Krátky strih nazývaný "bob" si našiel svoje miesto aj vo svete módy a krásy a my vôbec nenamietame. Tento trendy účes je nenáročný na údržbu a preto si ho obľúbili aj všetky zaneprázdnené biznis ženy. Postačí pár kvapiek esenciálneho oleja a žehlička na vlasy, ktorou svoje neposlušné vlasy jemne uhladíte.

S nádychom rebélie

Nebaví vás stále dookola ten istý účes bez štipky fantázie či odvahy? Pripravili sme pre vás letný účes do práce, ktorý nás zaujal svojím jedinečným prevedením a rebelským nádychom. Jemne rozpustené vlasy a mini drdol na temene hlavy pôsobí naozaj štýlovo a šik. Čo poviete?

Zvodná kráska

Krátky účes môžete oživiť zvodnými kučerami inšpirovanými sexi talianskymi ženami. Práve tie sú dokonalou ukážkou toho, ako by sa mala prezentovať moderná žena. Prehoďte svoje pramene na jednu stranu a natočte na kulmu či žehličku na vlasy. Váš svieži účes sa zaručene zapáči aj vašim kolegom.

Moderná žena

Moderný a veľmi pôsobivý účes, pri ktorom sme sa nechali inšpirovať modelkou Hailey Baldwin. Práve tá predviedla bezchybný vysoký chvost so zlatou gumičkou, ktorý sa hodí k letnému looku do práce. Svoje vlasy jednoducho zviažte vysoko na temene hlavy a uhlaďte správne zvolenými produktmi tak, aby vám účes vydržal až do večera.

Inšpirujte sa: Vlasový odtieň ideálny pre jarné obdobie: Tento svieži účes vás dokonale omladí

Nedbalý drdol

Chystáte sa do práce a máte naozaj minimum času? Nezúfajte, pretože sme pre vás našli skvelé riešenie. Zopnite vaše neposlušné vlasy do vysokého drdola na temene hlavy, ktorý môže pôsobiť trošku nedbalo a neupravene. Práve takýto štýlový účes predviedla aj krásna modelka Taylor Hill, ktorá vyzerala skrátka úžasne.

- Najčítanejšie -