Telo, prsia, celulitída. SOS, leto tento rok prišlo skôr!

Od hladkého tela bez faldíkov po dokonalý dekolt. Mnoho žien už prepadá panike. Ak ste príprave na leto nevenovali celú zimu, máte šancu to dohnať. Prečítajte si, čo rýchlo pomôže a čomu sa vyhnúť.

Zdroj: yesvisage.sk

Tento rok leto dorazilo s veľkým predstihom a mnohé z nás môžu byť zaskočené. Veď je to čas sporého oblečenia odhaľujúceho to, čo sa dá počas zimného obdobia úspešne zakryť. A v plavkách sa už vôbec nič neutají. Že sa nemožno stať plážovou kráskou cez noc? Vďaka moderným metódam sa tomu dá určite priblížiť. Zistili sme od odborníkov najväčšej estetickej kliniky u nás a v Čechách, ako byť rýchlo krajšia do leta, čo by ste pred začatím plavkovej sezóny nemali zanedbať, a čo môžete naopak z hlavy vypustiť.

Zbavte sa tukov rýchlo a navždy

Návod na rýchle telo do plaviek znie laserová liposukcia SlimLipo. Že ste o nej už počuli? Je to v súčasnosti najšetrnejšia a najrýchlejšia liposukcia estetickej medicíny. Odstráni tuk bezbolestne, bez nutnosti celkovej anestézie a natrvalo. Navyše po „vysatí" tuku vypne a priľne kožu späť. To potvrdzuje aj špecialista na liposukciu MUDr. Gabriel Šlárko. "Na rozdiel od iných liposukcií klienti si najviac cenia rýchly mini-invazívny ambulantný zákrok s minimálnou záťažou bez nutnosti hospitalizácie a dlhej rekonvalescencie," dopĺňa Šlárko, lekár Kliniky YES VISAGE, ktorá túto modernú liposukciu v Bratislave, Prahe, Brne a Ostrave vykonáva. SlimLipo vás navyše nevyradí z normálneho či pracovného života a ušetríte si tak dni dovolenky v práci na leto. Viac sa o SlimLipe dozviete na webe kliniky na www.yesvisage.sk/slimlipo

Úplne neinvazívnym riešením je potom Kryolipolýza Zeltiq Coolsculpting. "Ide o úplne bezbolestnú metódu odstránenia prebytočných tukových zásob v oblasti bruška, bokov, stehien alebo paží bez akéhokoľvek zásahu do pokožky a bez akejkoľvek nutnej rekonvalescencie. Kryolipolýza Zeltiq Coolsculpting má najväčší rozsah účinnosti a sľubuje najlepší úbytok tukového tkaniva medzi neinvazívnymi metódami vôbec. Aj preto je z tých neinvazívnych metód najobľúbenejšia, " vysvetľuje MUDr. Pavel Boček.

Doprajte si do plaviek vysnívané prsia

Krásne prsia sú symbolom ženskosti a tak niet divu, že na tom, aký je ich tvar, súmernosť a veľkosť, do značnej miery závisí, ako vnímame samy seba. Podľa štatistík sú so svojim vzhľadom spokojné len 2% žien. Plastickú operáciu zvažuje tretina z nás. A práve plastika pŕs  patrí k druhému najčastejšie podstupovanému zákroku. Častejšia je už len liposukcia. Väčšina žien si praje mať väčšie, plné a tvarovo rovnaké prsia, ale nie každú takto príroda obdarovala. "Sebavedomie je jeden z hlavných dôvodov plastických operácií vôbec. Každý zákrok, ktorý je na mieste, zvyšuje sebavedomie. Ak to vezmeme čisto štatisticky, najviac sebavedomie dodáva práve zväčšenie pŕs, "potvrdzuje špecialista aj na úpravu pŕs Kliniky YES VISAGE MUDr. Gabriel Šlárko.

"O plastiku pŕs, či už zväčšenie, zmenšenie alebo ich modeláciu a úpravu tvaru, je na našej klinike veľký záujem, pretože využívame moderné postupy, ktoré sú však zároveň maximálne šetrné a bezpečné a zaručujú pekná prsia bez zbytočných jaziev a komplikácií. Rovnako ako u každého iného zákroku platí, že ak chcete mať pekné prsia, potom je potrebné zvoliť skúseného chirurga. Navyše u nás na klinike vieme, že nielen prsia, ale všetky zmeny by mali pôsobiť veľmi prirodzeným dojmom a bez akýchkoľvek stôp chirurgického zákroku, "vysvetľuje MUDr. Šlárko. Viac o modernej plastike pŕs sa dozviete na www.yesvisage.sk/prsia  

Celulitída?

Proti celulitíde sa snažíme bojovať celoročne, v lete ale prichádza na "lámanie chleba". Skúšame všetko možné aj nemožné, aby sme pomarančovú kožu aspoň trochu vyhladili. Niektoré ženy sa domnievajú, že celulitída  a tukové usadeniny sa stali ich stálymi spoločníkmi. Nemusí to tak byť. Zabudnite však na krémy. Na Klinike YES VISAGE disponujú hneď niekoľkými procedúrami od redukcie až po prevenciu celulitídy od neinvazívnych až po tie rýchlejšie invazívnejšie riešenia. Ak sa obávate krátkych sukienok či plaviek, teraz je ten správny čas na konzultáciu s odborníkom. Viac informácií na klinike na www.yesvisage.sk.

Tip pre vás

Klinika YES VISAGE je so svojimi pobočkami v Prahe, Brne, Ostrave a Bratislave najväčší klinikou estetickej medicíny a plastickej chirurgie u nás. Ponúka pre všetkých nezáväznú konzultáciu s odborníkom a taktiež možnosť zákrokov na splátky už od 20 € a s nulovým navýšením. Viac informácií na pobočkách Kliniky YES VISAGE alebo na www.yesvisage.sk.

- reklamná správa -

Foto:
yesvisage.sk
Zdroj:
PR článok

PlniElanu.sk

Najčítanejšie články

Staň sa fanúšikom

Starostlivosť o seba